PR články

2. výročie DALITO aj vďaka Adriane Hosťoveckej

DALITO.SK oslavuje 2. výročie existencie. Obrovská vďaka prispievateľom aj platiacim klientom, vďaka ktorým je tu DALITO aj ďalší rok. 

Veľká vďaka aj  Adriane Hosťoveckej, bývalej novinárke, dnes prezidentke hokejového klubu Gladiators Trnava , ktorá na písanie nezanevrela a DALITO podporuje písaním svojich názorov prevažne v stĺpčekoch, ktoré patria medzi najčítanejšie.

Slovensko hokej miluje. A potrebuje charakter á la Pospíšil a Fafrák

Lucia Tomečková, šéfredaktorka Dalito: „Aj takto verejne chcem poďakovať všetkým spolupracovníkom, ktorí píšu pre Dalito s úctou k novinárskej práci. Adriana vďaka za druhý rok pre Dalito! Nepoznám férovejšie človeka ako si Ty, ktorý sa ešte snaží aj tak vehementne žiť život v súvislostiach!“

Dalito sa počas posledného roka stalo aj hrdým mediálnym partnerom HC Gladiators Trnava.

Pre každého klienta a spolupracovníka ohľadom reklamy, od 14. septembra 2018 do 14. septembra 2019, sme pripravili poďakovanie vo forme bezalergénového bezhistamínového vína od www.tvojevino.sk, ktorého príbeh ste spoznali práve na www.dalito.sk.

Víno pre „histaminikov“, umenie tajných receptúr a životných príbehov

Dalito nikdy nepristúpilo a ani nepristúpi na neetickú „hru či požiadavku“, zaplatený článok nepriznať ako platený PR článok. Aj z toho dôvodu si môžeme dovoliť, pri príležitosti výročia redakcie, verejne poďakovať klientom za to, že si reklamu a PR na Dalito zaplatili a tým finančne podporili možnosť publikovať ďalej. Toto je aj verejné poďakovať tým, pre ktorých je  fair play v práci či podnikaní v tomto smere prirodzená.

Lucia Tomečková, šéfredaktorka www.dalito.sk: „Je pre mňa mimoriadne dôležité, práve pri príležitosti výročia existencie portálu osobne poďakovať všetkým, ktorí chápu, že ani to, čo iní čítajú zadarmo, nie je zadarmo. Osobne spoznať všetkých klientov a poďakovať sa im za to, že ešte patria medzi tých, ktorí dokážu žiť život v súvislostiach a to bez ohľadu výšky platenej reklamy. Vážime si každého jedného klienta. Vďaka Vám!“

2. výročie DALITO aj vďaka hokejovému klubu SPEEDERS BratislavaKomentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *