PR články

2. výročie DALITO aj vďaka Hokejovej akadémii Zdena Cígera

DALITO.SK oslavuje 2. výročie existencie. Obrovská vďaka prispievateľom aj platiacim klientom, vďaka ktorým je tu DALITO aj ďalší rok. 

Veľká vďaka aj Hokejovej akadémii Zdena Cígera, ktorá žije život v súvislostiach, čo prejavila tým, že na Dalito si zaplatila reklamný banner na ich transparentný účet akadémie.

Aj vďaka Hokejovej akadémii Zdena Cígera, ktorá plateným bannerom podporila seba aj Dalito, redakcia môže publikovať aj ďalší rok. Tomu sa aj v športe hovorí fair play.

Dalito nikdy nepristúpilo a ani nepristúpi na neetickú „hru či požiadavku“, zaplatený článok, reklamný banner… nepriznať ako platený, či PR článok. Aj z toho dôvodu si môžeme dovoliť, pri príležitosti výročia redakcie, verejne poďakovať klientom za to, že si reklamu a PR na Dalito zaplatili a tým finančne podporili možnosť publikovať ďalej. Verejne poďakovať tým, pre ktorých je tak fair play v práci či podnikaní v tomto smere prirodzená.

Šéfredaktorka Dalito.sk Lucia Tomečková (vľavo) a HK Zdena Cígera v zastúpení Xenii Mikulovej/foto: Dalito.sk

Lucia Tomečková, šéfredaktorka www.dalito.sk: „Je pre mňa mimoriadne dôležité, práve pri príležitosti výročia existencie portálu osobne poďakovať všetkým, ktorí chápu, že ani to, čo iní čítajú zadarmo, nie je zadarmo. Osobne spoznať všetkých klientov, ktorí fungujú na princípe fair play a poďakovať sa im za to, že ešte patria medzi tých, ktorí dokážu žiť život v súvislostiach a to bez ohľadu výšky platenej reklamy. Vážime si každého jedného klienta. Vďaka Vám!“

Pre každého klienta DALITO od 14. septembra 2018 do 14. septembra 2019 sme pripravili poďakovanie vo forme bezalergénového bezhistamínového vína od www.tvojevino.sk, ktorého príbeh ste spoznali práve na www.dalito.sk.

www.tvojevino.sk : Príbeh vína pre histaminikov: https://www.dalito.sk/vino-pre-histaminikov-umenie-tajnych-receptur-zivotnych-pribehov/

Vďaka všetkým klientom za ich prístup a tým podporu!

Libor Nemec: „Dúfam, že v budúcnosti niečo veľké hokejové spoločne dokážeme.“Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *