PR články

2. výročie DALITO aj vďaka hokejovému klubu SPEEDERS Bratislava

DALITO.SK oslavuje 2. výročie existencie. Obrovská vďaka prispievateľom aj platiacim klientom, vďaka ktorým je tu DALITO aj ďalší rok. 

Aj vďaka SPEEDERS Bratislava, hokejovému klubu, ktorý DALITO podporil platenou reklamou. Napriek tomu, že nemajú milióny a dokonca ani tisíce.

Dalito nikdy nepristúpilo a ani nepristúpi na neetickú „hru či požiadavku“, zaplatený článok nepriznať ako platený PR článok. Aj z toho dôvodu si môžeme dovoliť, pri príležitosti výročia redakcie, verejne poďakovať klientom za to, že si reklamu a PR na Dalito zaplatili a tým finančne podporili možnosť publikovať ďalej. Verejne poďakovať tým, pre ktorých je tak fair play v práci či podnikaní v tomto smere prirodzená.

Lucia Tomečková, šéfredaktorka www.dalito.sk: „Je pre mňa mimoriadne dôležité, práve pri príležitosti výročia existencie portálu osobne poďakovať všetkým, ktorí chápu, že ani to, čo iní čítajú zadarmo, nie je zadarmo. Osobne spoznať všetkých klientov a poďakovať sa im za to, že ešte patria medzi tých, ktorí dokážu žiť život v súvislostiach a to bez ohľadu výšky platenej reklamy. Vážime si každého jedného klienta. Vďaka Vám!“

Pre každého klienta DALITO od 14. septembra 2018 do 14. septembra 2019 sme pripravili poďakovanie vo forme bezalergénového bezhistamínového vína od www.tvojevino.sk, ktorého príbeh ste spoznali práve na www.dalito.sk.

Víno pre „histaminikov“, umenie tajných receptúr a životných príbehov

Samozrejme, deti a malí športovci o obsahuje tašky nič netušili!

www.tvojevino.sk : Poďakovanie klientom k 2. výročiu DALITO.

Vďaka všetkým klientom za ich prístup a tým podporu!

Dalito má dva roky a ja som totálne vyčerpaná, z ľudí


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *