Kultúra

2. výročie Dalito aj vďaka Milanovi Bunovi a Ikar

DALITO.SK oslavuje 2. výročie existencie. Obrovská vďaka prispievateľom aj platiacim klientom, vďaka ktorým je tu DALITO aj ďalší rok. 

Oslavujeme aj vďaka Milanovi Bunovi, ktorý vám aj nám pravidelne na Dalito prináša recenzie toho najlepšieho na slovenskom knižnom trhu od samého začiatku existencie portálu od 14. septembra 2017. DALITO a jeho serióznemu obsahu dôverovali a dôverujú od samotného začiatku.

Baví nás spolupracovať s najlepšími! A Milan Buno jednoznačne medzi takých obchodným partnerov Dalito patrí, spolu s vydavateľstvom Ikar. Za dva roky pre Dalito zrecenzoval presne 119 kníh!

Milan Buno je nefalšovaný literárny publicista a milovník kníh. Ročne prečíta asi 250 kníh, rád o nich hovorí a píše v médiách, v ktorých pracoval 13 rokov. Je manažérom viacerých knižných projektov ako Severskekrimi.sk, Luxusnakniznica.sk, Buxcafe.sk , spolupracuje s vydavateľstvom Ikar a i. Tvorí book trailery a knižné aplikácie. Aj keď jeho dcéry sú už školáčky, stále im každý večer číta knižky. „Je to náš veľmi príjemný rituál. Iba náš čas, kedy si aj dobre pokecáme,“ usmieval sa Milan.

Lucia Tomečková, šéfredaktorka Dalito.sk: „Je pre mňa mimoriadne dôležité, práve pri príležitosti aj druhého výročia existencie portálu osobne poďakovať všetkým, ktorí chápu, že ani to, čo iní čítajú zadarmo, nie je zadarmo. Osobne spoznať všetkých klientov a poďakovať sa im za to, že ešte patria medzi tých, ktorí dokážu žiť život v súvislostiach. Aj keď Milana poznám už dlhé roky, ešte z čias, keď sme boli kolegovia v spravodajstve STV. Bolo mi cťou byť jeho kolegyňou, pretože už v tom čase hektického spravodajstva vzácne ukázal, že stále medzi nami žijú ľudia, pre ktorých nie je kariéra na prvom mieste, ale férovosť, slušnosť a morálka. Milan sa v istej situácii zachoval tak, akoby sa pravdepodobne v danom čase a situácii nezachoval nikto z kolegov. Čestne a v prvom rade mimoriadne ľudsky. Odmietol si budovať kariéru na životnom nešťastní druhého kolegu/gyne. Milan nikdy na to nezabudnem a veľmi sa teším a je mi cťou, že si ma vyhľadal a naše cesty sa opäť spojili pracovne, teda opäť aj ľudsky. Nesmierne si vážim tvoju profesionalitu a férový prístup. Vďaka Milan! (P.S. Tá svojka s tebou je mojou iba treťou v živote, ale pre teba som neprotestovala a DALA. 🙂 )“

Okrem toho, Dalito nikdy nepristúpilo a ani nepristúpi na neetickú „hru či požiadavku“, zaplatený článok nepriznať ako platený PR článok. Aj z toho dôvodu si môžeme dovoliť, pri príležitosti výročia redakcie, verejne poďakovať klientom za to, že si reklamu a PR na Dalito zaplatili a tým finančne podporili možnosť publikovať ďalej. Verejne poďakovať tým, pre ktorých je tak fair play v práci či podnikaní v tomto smere samozrejmosťou. Vrátane cestovnej kancelárii TUI ReiseCenter Slovensko.

Pre každého klienta DALITO, od 14. septembra 2018 do 14. septembra 2019, pripravilo Dalito poďakovanie vo forme bezalergénového bezhistamínového vína od www.tvojevino.sk, ktorého príbeh ste spoznali práve vďaka platenej natívnej reklame na www.dalito.sk.

www.tvojevino.sk : Príbeh vína pre histaminikov: https://www.dalito.sk/vino-pre-histaminikov-umenie-tajnych-receptur-zivotnych-pribehov/

A práve ich zaplatený PR príbeh pomohol podnikanie s týmto vzácnym vínom rozbehnúť aj na slovenskom trhu. Lebo bez serióznej platenej online reklamy to dnes už jednoducho nejde, nedáte. Aj vďaka DALITO.

Vďaka všetkým spolupracovníkom, klientom a obchodným partnerom za ich prístup a doterajšiu spoluprácu!

Vie, kedy sa dá z písania kníh vyžiť


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *