PR články

2. výročie DALITO aj vďaka Netfinancie, s.r.o.

DALITO.SK oslavuje 2. výročie existencie. Obrovská vďaka prispievateľom a klientom, vďaka ktorým je tu DALITO aj ďalší rok. 

Lucia Tomečková, šéfredaktorka www.dalito.sk: „Je pre mňa mimoriadne dôležité, práve pri príležitosti výročia existencie portálu osobne poďakovať všetkým, ktorí chápu, že ani to, čo iní čítajú zadarmo, nie je zadarmo. Osobne spoznať všetkých klientov a obchodných partnerov a poďakovať sa im za to, že ešte patria medzi tých, ktorí dokážu žiť život v súvislostiach. Osobne podať ruku a poďakovať reklamným klientom za korektnú spoluprácu, vrátane firmy Netfinancie, s.r.o. z Pezinku a jej marketingovej špecialistky Kataríny Zelinkovej, s ktorou sme sa konečne spoznali aj osobne. Poďakovať im, že si práve oni vybrali a oslovili Dalito na propagáciu svojich finančných služieb a produktov, čím ocenili seriózny obsah portálu. Spoznala som sympatickú mladú ženu, pre ktorú je svet financií, reklamy a marketingu výzvou, ktorá ju úplne pohltila. Vďaka Dalito som spoznala ďalšieho zaujímavého človeka, zástupkyňu klienta, ktorý sa k malým aj veľkým hráčom na mediálnom trhu správa férovo, korektne a tak profesionálne. Aj oni dokazujú, že svet a vzťah tvrdého biznisu môže byť založený aj na korektných základoch. Baví nás spolupracovať s najlepšími, vďaka Vám!“

Vďaka Netfinancie, s.r.o.  majú aj čitatelia Dalito možnosť jednoducho vyhľadať základné informácie o poistných produktoch, aktuálne kontakty poisťovní alebo zaujíma cenové porovnanie poistenia. Hoci sa primárne špecializujú na neživotné poistenie, poskytujú aj informácie a poradenstvo klientom, ktorí sa zaujímajú o poistenie životné či povinné verejné poistenia.

Dalito nikdy nepristúpilo a ani nepristúpi na neetickú požiadavku, zaplatený článok nepriznať ako platený PR článok. Aj z toho dôvodu si môžeme dovoliť, pri príležitosti výročia redakcie, verejne poďakovať platiacim klientom aj obchodným partnerom za to, že si reklamu a PR na Dalito zaplatili, prípadne na reklame spolupracujeme. Na základe našich skúseností verejne poďakovať za dodržiavanie princípu fair play v podnikaní, najmä v oblasti reklamy. Aj vďaka ich prístu spoločne eliminovať snahy nekalej devastácie podnikateľského mediálneho reklamného priestoru online.

Pre každého klienta a obchodného partnera DALITO, od 14. septembra 2018 do 14. septembra 2019, sme pripravili poďakovanie vo forme bezalergénového bezhistamínového vína od www.tvojevino.sk, ktorého príbeh ste spoznali práve na www.dalito.sk.

www.tvojevino.sk : Príbeh vína pre histaminikov: https://www.dalito.sk/vino-pre-histaminikov-umenie-tajnych-receptur-zivotnych-pribehov/

Práve ich zaplatený PR príbeh pomohol podnikanie s týmto vzácnym vínom rozbehnúť aj na slovenskom trhu. Lebo bez serióznej platenej online reklamy to dnes už jednoducho nejde, NEDÁTE. Aj vďaka DALITO.

Vďaka všetkým spolupracovníkom, klientom a obchodným partnerom za ich prístup a spoluprácu!

Víno pre „histaminikov“, umenie tajných receptúr a životných príbehov

 Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *