PR články

2. výročie DALITO aj vďaka Schill Dental Clinic

DALITO.SK oslavuje 2. výročie existencie. Obrovská vďaka prispievateľom aj platiacim klientom, vďaka ktorým je tu DALITO aj ďalší rok. 

Aj vďaka Schill Dental Clinic a jeho primárovi Alexandrovi Schillovi, ktorý bol absolútne prvým klientom portálu www.dalito.sk, dôveroval mu a tak stál pri jeho začiatkoch ako vôbec jeho prvý platiaci klient. Baví nás spolupracovať s najlepšími!

foto: Dalito.sk

Dalito nikdy nepristúpilo a ani nepristúpi na neetickú „hru či požiadavku“, zaplatený článok nepriznať ako platený PR článok. Aj z toho dôvodu si môžeme dovoliť, pri príležitosti výročia redakcie, verejne poďakovať klientom za to, že si reklamu a PR na Dalito zaplatili a tým finančne podporili možnosť publikovať ďalej. Verejne poďakovať tým, pre ktorých je tak fair play v práci či podnikaní v tomto smere samozrejmosťou. Vrátane Schill dental Clinic.

Lucia Tomečková, šéfredaktorka Dalito.sk: „Je pre mňa mimoriadne dôležité, práve pri príležitosti výročia existencie portálu osobne poďakovať všetkým, ktorí chápu, že ani to, čo iní čítajú zadarmo, nie je zadarmo. Osobne spoznať všetkých klientov a poďakovať sa im za to, že ešte patria medzi tých, ktorí dokážu žiť život v súvislostiach. Vážim si každého jedného klienta. Vďaka Vám!“

Pre každého klienta DALITO, od 14. septembra 2018 do 14. septembra 2019, pripravilo Dalito poďakovanie vo forme bezalergénového bezhistamínového vína od www.tvojevino.sk, ktorého príbeh ste spoznali práve vďaka platenej natívnej reklame na www.dalito.sk.

Víno pre „histaminikov“, umenie tajných receptúr a životných príbehov


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *