PR články

2. výročie DALITO aj vďaka TUI ReiseCenter Slovensko

DALITO.SK oslavuje 2. výročie existencie. Obrovská vďaka prispievateľom aj platiacim klientom, vďaka ktorým je tu DALITO aj ďalší rok. 

Aj vďaka cestovnej kancelárii TUI ReiseCenter Slovensko a jej riaditeľke Mariane Metwaly Veiglovej a obchodnému riaditeľovi Petrovi Kuracinovi, ktorí sú s DALITO od samého začiatku existencie od 14. septembra 2017. DALITO a jeho serióznemu obsahu dôverovali a dôverujú od samotného začiatku a podporujú ho bannrovou reklamou.

Baví nás spolupracovať s najlepšími! Veď patria k špičke cestovných kancelárií na Slovensku.  Rovnako ako Dalito píše o výnimočných destináciách aj v ďaka TUI, tak cieľom TUI ReiseCenter Slovensko je, aby bol pre ich klientov už samotný výber dovolenky zážitkom.

Vzbura na lodi Bounty, na letisku, aj v prístave

Dalito nikdy nepristúpilo a ani nepristúpi na neetickú „hru či požiadavku“, zaplatený článok nepriznať ako platený PR článok. Aj z toho dôvodu si môžeme dovoliť, pri príležitosti výročia redakcie, verejne poďakovať klientom za to, že si reklamu a PR na Dalito zaplatili a tým finančne podporili možnosť publikovať ďalej. Verejne poďakovať tým, pre ktorých je tak fair play v práci či podnikaní v tomto smere samozrejmosťou. Vrátane cestovnej kancelárii TUI ReiseCenter Slovensko.

Lucia Tomečková, šéfredaktorka Dalito.sk: „Je pre mňa mimoriadne dôležité, práve pri príležitosti výročia existencie portálu osobne poďakovať všetkým, ktorí chápu, že ani to, čo iní čítajú zadarmo, nie je zadarmo. Osobne spoznať všetkých klientov a poďakovať sa im za to, že ešte patria medzi tých, ktorí dokážu žiť život v súvislostiach. Vážim si každého jedného klienta. Vďaka Vám TUIjáci!“

Pre každého klienta DALITO, od 14. septembra 2018 do 14. septembra 2019, pripravilo Dalito poďakovanie vo forme bezalergénového bezhistamínového vína od www.tvojevino.sk, ktorého príbeh ste spoznali práve vďaka platenej natívnej reklame na www.dalito.sk.

www.tvojevino.sk : Príbeh vína pre histaminikov: https://www.dalito.sk/vino-pre-histaminikov-umenie-tajnych-receptur-zivotnych-pribehov/

A práve ich zaplatený PR príbeh pomohol podnikanie s týmto vzácnym vínom rozbehnúť aj na slovenskom trhu. Lebo bez serióznej platenej online reklamy to dnes už jednoducho nejde, nedáte. Aj vďaka DALITO.

Vďaka všetkým spolupracovníkom, klientom a obchodným partnerom za ich prístup a doterajšiu spoluprácu!

Zážitok ako sviňa. Doslova a dopísmena


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *