Česká republika

2. výročie DALITO aj vďaka UNIQA poisťovni

DALITO.SK oslavuje 2. výročie existencie. Obrovská vďaka prispievateľom aj platiacim klientom, vďaka ktorým je tu DALITO aj ďalší rok. 

Aj vďaka UNIQA poisťovni, ktorá ocenila najmä serióznosť obsahu portálu Dalito.sk a tým aj zloženie jej čitateľov a prispievateľov.

Baví nás spolupracovať s najlepšími! Veď UNIQA poisťovňa je univerzálna poisťovňa poskytujúca široké spektrum životných a neživotných poistení pre súkromné osoby aj podnikateľov. Na poistnom trhu pôsobíme od roku 1990 a jej prácu už ocenili v nejednej súťaži či ankete na finančných trhoch.

Dalito nikdy nepristúpilo a ani nepristúpi na neetickú „hru či požiadavku“, zaplatený článok nepriznať ako platený PR článok. Aj z toho dôvodu si môžeme dovoliť, pri príležitosti výročia redakcie, verejne poďakovať klientom za to, že si reklamu a PR na Dalito zaplatili a tým finančne podporili možnosť publikovať ďalej. Verejne poďakovať tým, pre ktorých je fair play v práci či podnikaní v tomto smere samozrejmosťou. Vrátane UNIQA poisťovne a jej komunikačného oddelenia.

Lucia Tomečková, šéfredaktorka Dalito.sk: „Je pre mňa mimoriadne dôležité, práve pri príležitosti výročia existencie portálu osobne poďakovať všetkým, ktorí chápu, že ani to, čo iní čítajú zadarmo, nie je zadarmo. Osobne sa stretnúť so všetkými klientmi a poďakovať sa im za to, že ešte patria medzi tých, ktorí dokážu žiť život v súvislostiach. A Silvia Vlasková, riaditeľka oddelenia komunikácie UNIQA poisťovne a jej kolegyňa Beata Lipšicová, PR špecialistka z UNIQA poisťovne jednoznačne medzi takých patria. Na základe skúseností zo vzájomnej spolupráce  by som rada poďakovať za ich vysokú profesionalitu a celkový prístup v komunikácii s médiami. Tiež dodržiavanie princípu fair play v ich aj mojom podnikaní, najmä v oblasti reklamy. Vďaka Vám!“

Skvelé výkony Petry Vlhovej dokazujú, že do slovenského športu sa oplatí investovať Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *