Poradňa

3 pravidlá, ktoré môžu rozhodnúť o napredovaní vášho podnikania

Byť sám sebe pánom a viesť vlastný biznis je snom viacerých mladých ľudí. Predsa len chcú byť samostatnejší, chcú mať voľnosť a hlavne chcú si organizovať čas podľa seba.

Čo ale podnikateľom, najmä tým začínajúcim, pomôže napredovať?

Výber dobrej firmy zabezpečujúcej logistické služby

Logistika je dôležitou súčasťou podnikania a bez nej by podnikanie nemohlo napredovať. Začínajúci podnikatelia robia chybu v tom, že sa snažia ušetriť na výbere firmy zabezpečujúcej logistické služby a vyberú si tú najlacnejšiu. Neuvedomujú si však, že práve takéto firmy nemôžu byť spoľahlivé.

Preprava tovaru je pre fungovanie firmy veľmi dôležitá a akonáhle príde tovar na vopred dohodnuté miesto neskoro alebo poškodený, nastane veľký problém a firma už viac nebude oslovovaná na spoluprácu. Ak chcete napredovať v podnikaní, vyberte si dobrú firmu, ktorá zabezpečuje logistické služby, čiže aj prepravu tovaru.

Moderne vybavené skladové priestory a výrobné haly

Ak plánujete predávať konkrétne produkty, na ich výrobu potrebujete moderne vybavené výrobné haly, ale aj skladové priestory, kde budete vyrobené kusy skladovať a z ktorých ich budete exportovať priamo k dodávateľom.

Pod moderne vybavenými skladovými priestormi a výrobnými halami máme na mysli predovšetkým kvalitné regálové systémy, moderné stroje potrebné na výrobu finálnych produktov, trváce priemyselné osvetlenie, ktoré osvetlí celé výrobné haly tak, aby nedošlo k ohrozeniu výrobného procesu a najmä zdravia zamestnancov.

Certifikát bezpečnosti

Ďalším dôležitým aspektom je vytvorenie čo najideálnejších podmienok na prácu a minimalizácia rizík, ktoré by mohli viesť k poškodeniu zdravia. Začínajúcim podnikateľom môže pomôcť certifikát bezpečnosti, ktorý všetci dobre poznáme pod názvom ISO 45001.

Základným princípom je totiž identifikácia všetkých možných rizík na pracoviskách a ich efektívne riadenie tak, aby bolo minimalizované možné poškodenie zdravia zamestnancov.

Podnikateľom s obratom do 100.000 eur sa znížia daneKomentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *