Poradňa

3 tipy, ako zažiariť v spoločnosti

Spoločenské udalosti, ako svadba, ples, či oslava životného jubilea si vyžadujú dôkladnejšiu prípravu ako napríklad príprava na stretnutie s kamarátmi, či príprava do práce.

Ak vás v blízkej doba čaká niektorá z týchto spoločenských udalostí, poradíme vám, ako zažiariť v spoločnosti.

Zvýraznite decentne svoje prednosti

Zažiariť v spoločnosti neznamená nosiť hlboké výstrihy a krátke sukne, ktoré odhalia viac ako zakryjú. Móda sa neustále mení a naše nákupné návyky sa menia tiež. Podvedome sa prispôsobujeme aktuálnym módnym trendom, pričom myslieť by sme mali predovšetkým na pohodlie a kvalitu materiálu oblečenia.

Ak chcete zažiariť v spoločnosti, zvýraznite decentne svoje prednosti. Ak máte pekné pevné prsia, odporúčame voľné blúzky s decentným výstrihom skombinovať s púzdrovými sukňami, poprípade s koženými púzdrovými sukňami, ktoré sú štýlové, elegantné a vhodné do spoločnosti.

Púzdrové sukne zvýraznia štíhly driek, opticky predĺžia postavu. Nezabúdajte si však predtým oholiť nohy, aby ste predišli zahanbujúcemu momentu. Praktickým riešením je objednať sa na laserovú epiláciu, ktorá vás odbremení od častého holenia ochlpenia.

Šaty – vhodný outfit na spoločenské udalosti

Ak vás čaká oslava životného jubilea, nič nepokazíte elegantnými šatami, na ktoré si podľa počasia dáte buď teplý vlnený kabát, alebo len tenučké sako. Outfit vždy prispôsobujte udalosti. Na ples sa hodia spoločenské šaty s modernými spoločenskými kabelkami.

Na rodinnú oslavu môžete voliť menej formálne oblečenie. Šatami však nič nepokazíte. Sú vhodné na všetky spoločenské udalosti a sú typicky ženské, čo znamená, že zakryjú nedostatky a zvýraznia prednosti.

K šatám odporúčame obúvať elegantné lodičky so špicatou, spevnenou špičkou, s koženou vložkou a s peknými ozdobnými detailami.

Pekný make–up a žiarivý úsmev

Na spoločenskej udalosti je potrebné dať si spraviť aj pekný make-up. Je potrebné zakryť nedokonalosti pleti, napríklad akné a pigmentové škvrny. Všeobecne odporúčame dámam uprednostňovať „prirodzený“ make-up, tzv. nude make-up. Treba sa sústrediť hlavne na zvýraznenie líčok, zvýraznenie obočia a vybielenie zubov. Žiarivý úsmev bez dobrých bieliacich pásikov ale nedocielite.

Ak chcete zažiariť v spoločnosti, zvýraznite decentne svoje prednosti, uprednostňujte elegantné šaty, ktoré budú lichotiť vašej postave, urobte si nude make-up, vybieľte si zuby a stavte na doplnky, ktoré sa budú hodiť k danému elegantnému outfitu.

Aj šperky majú svoju etiketu


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *