Aj počas materskej dovolenky môžete vyzerať štýlovo

Dalito.sk/ilustračné foto: HTeam / Shutterstock.com
PR -

Nezáleží na tom, ako skvelo sa dokážete obliecť, keď sa stanete mamou, bude to pre vás nová výzva aj z pohľadu vymýšľania atraktívnych outfitov na každý deň. Prečo? Pretože obliecť sa tak, aby ste nielen vyzerali skvelo, ale zároveň bol váš outfit praktický vzhľadom na to, že máte malé dieťa, to nie je len tak.

Nielen vzhľad, ale aj praktickosť outfitu hrá významnú rolu

Pri jazde autom pri pootvorenom okne váš účes ochránia účinné deflektory Heko, ale podobne jednoducho sa nedá z akéhokoľvek outfitu urobiť taký, ktorý bude vhodný pre chvíle s vašim dieťaťom. Čo teda musia „mamičkovské“ outfity spĺňať?

Základom je pohodlná obuv, v ktorej budete môcť behať za deťmi bez ohľadu na to, kam sa vám rozbehnú. A samozrejme, musí sa dať ľahko a rýchlo obuť. Rýchlosť obliekania platí pre celý outfit, takže žiadne komplikované zapínanie a množstvo gombíkov. A keď príde rad na doplnky, nesmú visieť, pre detské ručičky by takéto doplnky boli ako magnet.

Aj v tričku môžete vyzerať dobre

Poďme však už ku konkrétnym outfitom. Veľa žien na materskej najčastejšie nosí kombináciu vyťahaného trička a teplákov. Pohodlné je to náramne, ale môžete predsa vyzerať aj lepšie.

Nezáleží ani tak na tom, či si oblečiete tričko, alebo iný top, hlavne, nech nie je rozťahaný, ale pekne foremný. Namiesto teplákov si môžete dať rifle alebo ak chcete väčší komfort, tak legíny. A keďže je leto, vhod prídu aj šortky, či dlhšia sukňa.

A čo by to bolo za leto bez toho, aby ste párkrát nevytiahla aj nejaké pekné letné šaty? Veď z toľkých rôznych strihov a dĺžok určite nájdete nejaké, ktoré budú aj pri dieťati pohodlné a praktické.

Ešteže sa tenisky už nosia prakticky ku všetkému. Ale nemusia byť jedinou voľbou

Keď už sme sa obliekli, poďme sa ešte obuť. Drobcovi kvalitné D.D. Step topánky a čo na vaše chodidlá? Riaďte sa tým, čo z tipov vyššie ste si nakoniec obliekli. K šatám a sukniam sa hodia baleríny, či pohodlné mokasíny.

Ak ste zvolili šortky alebo legíny, či rifle, jednoznačnou voľbou budú tenisky. Čo sa pohodlnosti týka, nič lepšie nenájdete a ak si správne vyberiete, môžu byť zároveň aj veľmi štýlovou obuvou. Samozrejme, zaužívané módne pravidlá sa búrajú a tak si tie tenisky môžete kľudne obuť aj k šatám.