Aj vy môžete vyniknúť spomedzi záplavy travel influenceriek

Dalito.sk/ilustračné foto: Jacob Lund / Shutterstock.com
PR -

Súčasnosť praje rôznym spôsobom obživy alebo aspoň privyrobenia si pomocou sociálnych sietí. Zvlášť u žien je v dnešnej dobe obľúbené byť influencerkou alebo sa o to aspoň snažiť. Ak si však myslíte, že pre získanie takej popularity na sociálnych sieťach, ktorá by vám vyniesla nejaké zaujímavé spolupráce, stačí pravidelne pridávať fotky v bikinách, ste na omyle.

Je rozdiel medzi tým, keď žena vyzerá dobre a keď vyzerá lacno

Bez toho, aby bol obsah vašich sociálnych sietí zaujímaví niečím iným ako len vašim telom, dieru do sveta neurobíte. Nebojte sa, už sa našlo veľa žien, ktoré to skúšali, nie ste prvá. Dôležitý je preto v prvom rade obsah, ktorý bude zaujímavý a prinesie vašim followerom viac ako len pohľad na postavu hodnú modelky.

Ale áno, keď už budete na fotografiách aj vy, rozhodne neuškodí ak budete vyzerať dobre. Nemusí to však byť vulgárny vzhľad. Krása predsa nespočíva len vo vypracovanom pozadí, či umelých prsiach.

Veď nie nadarmo sa za korunu krásy považujú vlasy. A aby tie vaše nielen vyzerali na fotkách skvelo, ale aj v skutočnosti boli vo skvelej kondícii, pomôcť vám môže výživový doplnok DuoLife Keratin Hair Complex 750ml. Okrem toho, že stimuluje rast vlasov, pomáha aj s rastom nechtov a  podporuje prirodzené funkcie pokožky.

Máte rada módu? Zaujmite vkusne zladenými outfitmi a nie len tým, čo je pod oblečením

Samozrejme, veľký podiel na urobenie dobrého dojmu má aj vhodne zvolené oblečenie a doplnky. Môžete si byť istá, že akonáhle pridáte fotku na sociálnu sieť, na ktorej budete aj vy, vaši followeri si všimnú každý detail.

Preto okrem štýlového a pohodlného outfitu, ktorý nielen zvýrazní vašu krásu, ale budete sa v ňom cítiť dobre aj pri dlhých výletoch, nezabudnite zladiť k celkovému vzhľadu aj rôzne doplnky. Napríklad aj dobrý výber vkusných náhrdelníkov a iných šperkov vie urobiť svoje.

Vyberte sa na menej známe miesta a hlavne nezabudnite na kvalitnú techniku

Samozrejmosťou je mať čím robiť kvalitné fotky. Pre príspevky na sociálne siete poslúži aj lepší mobil, ale ak chcete fotky naozaj špičkovej kvality, nezaobídete sa bez dobrého fotoaparátu. Ten dokáže posunúť vaše príspevky na oveľa vyššiu úroveň. Ostáva tak vyriešiť už len tú najhlavnejšiu otázku, kam na výlet? Aby ste bola v niečom výnimočná, skúste sa zamerať na menej populárne miesta. Môžete tak inšpirovať vašich followerov, keď budú najbližšie oni rozmýšľať nad novou destináciou.