Ako veriť svojim schopnostiam a rozvíjať si intuíciu?

Ako nepodliehať úzkosti a negativite a vymotať sa z pocitu starých krívd? A ako sa nenechať rozhodiť tým, čo nedokážeme ovplyvniť?

Takto sa to podarí je kniha skúsenej koučky Janette Šimkovej a zameriava sa na témy, ktoré narúšajú našu duševnú pohodu. Janette ponúka osvedčené riešenia, ako dostať veci pod kontrolu. Písaná je formou receptov, ktoré si môžete vyberať v ľubovoľnom poradí. Aktivujú odhodlanie a chuť nazrieť do svojho vnútra, zanalyzovať, čo sa v ňom deje a zaktivovať vnútorné zdroje.

Kniha tiež ponúka praktické cvičenia, ku ktorým sa môžete podľa potreby vracať, napríklad tréning predstavivosti, cvičenie na vizualizáciu či rozvíjanie emočnej inteligencie.
Sú to recepty na duševnú pohodu…

  • Na pozitívne vyžarovanie
  • Na posilnenie vnútorných zdrojov
  • Na vyladenie zručností
  • Na naplnený život

V rámci týchto kapitol sa dozviete (a naučíte), ako sa robí mentálny wellness, ako si vypestovať asertívnu sebaobranu, dostanete recept na protistresovú diétu aj na krotenie kritických myšlienok.
Takto sa to podarí – v časti Praktické cvičenia si budete trénovať predstavivosť, dostanete 10 tipov na zvládnutie vizualizácie, skúsite rozvíjať svoju emočnú inteligenciu a mindfulness.

Janette Šimková je priekopníčkou life koučingu na Slovensku a počas svojej praxe zahŕňajúcej tri tisícky odkoučovaných hodín pomohla mnohým klientom a klientkam na ich ceste za zmenou.
Janette je certifikovaná koučka RCS, lektorka, facilitátorka, motivačná rečníčka, supervízorka, členka Európskej rady pre koučovanie a mentorovanie EMCC.

(Ak vás tento článok zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)