Áno, je to prirodzené, aj mne sa páčia muži

Dalito.sk/ilustračné foto: pixabay.com - Klaus Hausmann

Naozaj. Nie je na tom nič nenormálne, či neprirodzené, aj mne sa páčia muži. Však jedného takého, ktorý sa mi páči mám doma a robí ma najšťastnejšou v živote už viac ako dvadsať rokov a dúfam, že to tak aj ostane.

Je presne taký, aký podľa mňa chlap má byť. Čestný, vzdelaný, rozhľadený, mimoriadne múdry s naozaj vysokým IQ, zodpovedný, pracovitý, seriózny, neklame, športový typ bez pivného brucha, čistotný, elegantný, voňavý… Ešte aj tú vlastnoručne napísanú diplomovku na písacom stroj mi pod stromček zabalil ako dôkaz, že nepodvádza. Kto ho pozná vie, že si nevymýšľam.

A áno, aj jemu sa prirodzene páčia ženy. To by tak bolo, aby to bolo naopak! Veď spolu žijeme, vychovali sme dcéru, tešíme sa z vnučky, spoločne riešime problémy. Všetko je tak, ako má byť.

Áno, je to prirodzené až tak, že dokonca, keď sme spolu v spoločnosti nemáme problém jeden druhému ukázať, že aha, to je krásna žena! Jej, to je sympatický muž! Nič nenormálne, nič neprirodzené. Páčia sa nám rozhľadení a vkusní ľudia, jemu ženy, mne muži.

Čo už však naozaj prirodzené nie je je to, že by jednému z nás napadlo (či by sme partnerov mali alebo nemali), že by sme reagovali na digitálne fotografie a oslovenia neznámych ľudí vo virtuálnom svete. Prepáčte všetci „Maznákovia“, ale ja osobne si neviem predstaviť, že by som reagovala na fotografie a oslovenia cudzích ľudí v internetovom priestore, ktorí ma takmer denne oslovujú Hallo! Hi! Ako sa máš? Si krásna!

Prirodzene ma pri takýchto pozdravoch a fotografiách strasie, veď vo mne vyvolajú prirodzený strach z nebezpečenstva. Veď toho človeka so svalmi vôbec nepoznám! Keby som k tomu bola ešte vysokým štátnym úradníkom, striaslo by ma asi na tretiu a ani vo sne by mi nenapadlo na to nejakým „prirodzeným“ spôsobom reagovať. Vždy som takýchto ľudí odstránila okamžite či blokovala.

Takže nie, nie je to prirodzené a už vôbec nie normálne, či tohto roku alebo v roku 2013, aby normálny chlap a vysoký štátny úradník, politik či činiteľ „prirodzene“ reagoval na ponuku akejsi krásnej ženy. Mne to dokonca príde mimoriadne nebezpečné aj pre chod celého štátu a to, že mám pravdu dokazuje zatiaľ zverejnená Threema.

Aj mňa dobehli podvodníci, aj ja som už v živote naletela nečestným ľuďom, chronickým klamárom a podvodníkom. Zle ich odhadla, ale ani jedného som nespoznala z virtuálneho sveta, jednoducho som naletela na schopnosť obrovského klamstva a zneužitia dôvery. Takže nič prirodzené v tom nevidím, že sa jeden chlap, vlastne ich je oveľa viac, nechali „prirodzene“ skompromitovať jednou volavkou.

Pre mňa je to veľmi nebezpečný signál, ako lacno a hlúpo dokážu volení politici a vysokí štátni úradníci ohroziť celú krajinu.

Toto jednoducho a veľmi prirodzene normálny chlap neurobí, napriek tomu, že viacerí z nich sa teraz tvária, že je to úplne prirodzené. Normálne som sa musela spýtať manžela, či by aj on na fotografiu krásnej neznámej ženy „prirodzene“ reagoval aj on a začal s ňou prirodzene komunikovať. Tak nejak prirodzene na mňa vyvalil oči, či mi náhodou nešibe.

Príde mi mimoriadne neférové voči normálnym chlapom, aby niekto tvrdil, že je to prirodzené. Nie, nie je to prirodzené pre veľkú väčšinu normálnych chlapov v krajine.

Takže nie, nie je to prirodzené. Je to neprirodzené a veľmi nebezpečné. Toto normálny chlap neurobí a ani nerobí, takže vážení skompromitovaní tiež politici, úradníci, funkcionári…“, neurážajte svojimi vyjadreniami normálnych chlapov a v konečnom dôsledku aj intelekt normálnych žien.

Alebo teda naozaj platí, že keď sa …. postaví, rozum sa zastaví? Ak to naozaj platí, potom je to prirodzene najväčšie nebezpečenstvo pre štát…