AVION v Bratislave opäť povedie Andrea Aujeská

Dalito.sk/Andrea Aujeská, nová riaditeľka Avionu v Bratislave/foto: Avion
PR -

Najväčšie nákupné centrum na Slovensku Avion v Bratislave v apríli tohto roka mení vedenie – centrum opäť povedie Andrea Aujeská. Skúsená manažérka viedla Avion od roku 2014 až do odchodu na materskú dovolenku v roku 2018.

„Do Avionu prichádzam v čase, keď celá spoločnosť zažíva mimoriadne náročné obdobie pre pandémiu a zároveň aj uvoľňovanie opatrení a otváranie obchodov po štyroch mesiacoch. Najdôležitejšie pre mňa na novej pozícii bude opätovne rozbehnúť prevádzku centra po náročnom období, pokračovať v existujúcich projektoch a splniť ciele, ktoré si centrum stanovilo. Verím, že pre zákazníkov prinesieme nové zážitky a bezpečné miesto na nákupy. Chceme pokračovať aj naďalej v rozvíjaní novej ekologickej stratégie na podporu udržateľnosti s názvom Eko príbeh,hovorí Andrea Aujeská, nová riaditeľka Avionu v Bratislave.

Andrea Aujeská vyštudovala Stavebnú fakultu Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. V skupine IKEA pracuje od roku 2001. V roku 2003 získala pozíciu koordinátorky nájomníkov, kde úzko spolupracovala s nájomníkmi na rôznych projektoch na Slovensku a v Česku pre skupinu Inter IKEA Centre Group ČR/SR (teraz INGKA Centres). Od roku 2007 pracovala ako projektová manažérka. Počas tohto obdobia úspešne začala, zrealizovala a otvorila viacero náročných projektov modernizácie a rozširovania obchodných centier v rámci skupiny za ich nepretržitej prevádzky. 

Počas jej  neprítomnosti na materskej dovolenke viedol centrum Vladimír Bereš. Avion  riadil celkovo už dvakrát – aj po jeho otvorení  v rokoch 2002 až 2006. Vladimír Bereš zostáva v manažmente centra na pozícii zástupcu riaditeľky. Na poste využije bohaté skúsenosti z praxe property manažéra pre štyri nákupné centrá Avion v Česku aj na Slovensku,  manažéra expanzie skupiny INGKA Centres pre ČR a SR. V rokoch 2011 až 2016 pôsobil ako regionálny riaditeľ IKEA Centres v Rusku.