PR články

Buďte originálni, darujte netradičný valentínsky darček.  Vegánsku kozmetiku Bulldog 

Valentín už klope na dvere a vy sa zamýšľate nad tým, čím prekvapiť svojho partnera? Pokiaľ hľadáte niečo výnimočné, vysoko kvalitné a čisto prírodné, vyskúšajte britskú pánsku kozmetiku značky Bulldog. Na výrobu produktov tejto značky boli použité čisto prírodné suroviny, ktoré nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény, syntetické vonné látky, umelé farbivá ani zložky živočíšneho pôvodu.

Produkty Bulldog boli od základov vytvorené špeciálne pre mužskú pokožku a navrhnuté na základe najmodernejších poznatkov skúsených expertov. Uspokoja nároky každého moderného muža, ktorému nie je ľahostajný jeho vzhľad, ale i zdravie. Sú k dispozícii výhradne v sieti dm drogerie markt.

Pripravili sme pre vás 3 tipy kozmetiky Bulldog, z ktorých môžete vytvoriť dokonalý darček pre svojho partnera, otca či brata. Ako vyskladať a pripraviť valentínsky darček pre moderného a správneho chlapa?

Tip číslo 1: Bulldog – hydratačný  krém pre normálnu pleť

Bulldog – hydratačný  krém pre normálnu pleť/foto: zdroj: Vegánska kozmetika Bulldog

Vedeli ste, že najpredávanejším produktom pánskej kozmetiky Bulldog je hydratačný krém?

Okrem toho, že je príjemný na dotyk, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú, obsahuje výťažok z aloe vera, ktorý pokožku upokojuje najmä po holení. Druhou zložkou je camelinový olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Povzbudzuje  obranyschopnosť pleti a zabraňuje jej podráždeniu. Zelený čaj, známy svojimi antioxidačnými účinkami, redukuje voľné radikály a tým odďaľuje starnutie pokožky.

Odporúčaná cena:  8,99 €  za 100 ml balenie

Tip číslo 2: Bulldog – čistiaci gél pre normálnu pleť

Bulldog – čistiaci gél pre normálnu pleť/zdroj: Vegánska kozmetika Bulldog

Nielen ženy sa starajú o svoju pleť.  Dôležitejšie ak celkový vzhľad je zdravie, elasticita a sviežosť pokožky. Použitie je jednoduché, stačí naniesť na vlhkú pokožku, napeniť a opláchnuť. Bulldog čistiaci gél pre mužov obsahuje výťažky z aloe vera so zvlhčujúcimi a upokojujúcimi účinkami, camelinový olej, ktorý zvyšuje obranyschopnosť pokožky, a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ktorý zabraňuje starnutiu pleti.


Odporúčaná cena:  5,10 €  za 150 ml balenie

Tip číslo 3: Bulldog – šampón a kondicionér na fúzy

Bulldog – šampón a kondicionér na fúzy/foto: zdroj: Vegánska kozmetika Bulldog

Šampón a kondicionér 2 v 1 bol navrhnutý špeciálne na starostlivosť o fúzy. Tie zanecháva nielen čisté a mäkké, ale navyše ich formuje a vyživuje. Na jeho výrobu neboli použité žiadne umelé farbivá, syntetické vône či prísady živočíšneho pôvodu. Namiesto toho obsahuje výťažky z aloy vera s upokojujúcimi a zvlhčujúcimi účinkami, posilňujúci camelinový olej a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ako aj účinkami proti starnutiu.

Odporúčaná cena: 7,80 € za 200 ml balenie

Čo ešte neviete o značke Bulldog

Myšlienka na vznik novej a exkluzívnej značky prípravkov starostlivosti o pánsku pokožku Bulldog sa zrodila u jej zakladateľa Brita Simona Duffyho, ktorý si všimol nedostatočné zastúpenie sortimentu v segmente pánskej kozmetiky. Inicioval preto výskum a vývoj nových produktov pod značkou Bulldog, ktoré uzreli svetlo sveta v Spojenom kráľovstve v roku 2007. Od roku 2010 sa produkty Bulldog vyvážajú do viac ako 15 krajín sveta vrátane USA, Južnej Kórey či Austrálie. Hydratačný krém je najpredávanejším z celého portfólia značky Bulldog. Každých 15 sekúnd sa vo svete predá jeden kus.

Môže vás zaujať:


Iba štyri kroky k dokonalým fúzom a brade Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *