Životný štýl

Chystáte sa užiť si leto bez opatrení? Buďte pripravená a zažiarte

ako v lete žiariť

S uvoľnením takmer všetkých opatrení proti šíreniu COVID-19 sme sa z veľkej časti vrátili k životom pred pandémiou. To okrem iného znamená, že sa môžeme zúčastňovať rôznych spoločenských podujatí, ktoré nemusia byť všelijako obmedzované.

Šaty, v ktorých budete za hviezdu a vydržíte v nich aj celú noc

Keď k tomu pridáme už takmer letné počasie, je čoraz pravdepodobnejšie, že si pred každým víkendom budeme klásť otázku kam v Bratislave? Rôzne kultúrne a spoločenské udalosti budú len pribúdať a vy tak budete môcť mať šancu na nich zahviezdiť. Ako? No predsa dokonalým zovňajškom.

Základom každého dámskeho outfitu na spoločenskú udalosť sú šaty. A keďže sa blíži leto, je čas ukázať nohy! Krátke spoločenské šaty majú však viac výhod a nielen tú, že sa môžete pochváliť svojimi nohami.

Krátke šaty sú ľahké a vzdušné a preto sú ako stvorené na teplé mesiace. Nebude vám v nich také teplo ako v dlhých šatách a nebudete musieť celý večer dávať pozor, aby vám na ne nikto nestúpal a prípadne ich nezničil. Ak hľadáte šaty, v ktorých bez problémov strávite celý večer, či noc, budú to práve krátke spoločenské šaty.

Trápia vás rôzne kožné problémy? Riešením môže byť extrakt z čagy

Nejedna žena aspoň raz zažila situáciu, že si našla šaty perfektne hodiace sa k jej postave, k nim dokonale zladila obuv a doplnky, avšak výsledný vzhľad kazilo akné alebo nejaký iný kožný problém. Aj keď zázračne rýchle riešenia na tieto problémy neexistujú, existuje prírodný produkt, ktorý vám môže v horizonte 1-2 mesiacov pomôcť.

Túto pomoc predstavuje sibírska čaga alebo konkrétnejšie, zo sibírskej čagy extrakt v tekutej forme. Ten má okrem vnútorného aj vonkajšie použitie, ktoré pomáha práve pri rôznych kožných problémoch. Používanie je pritom jednoduché, stačí ho aplikovať na poškodené oblasti pokožky.Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *