Chystáte sa užiť si leto bez opatrení? Buďte pripravená a zažiarte

Dalito.sk/ilustračné foto: StrDr stock / Shutterstock.com
PR -

S uvoľnením takmer všetkých opatrení proti šíreniu COVID-19 sme sa z veľkej časti vrátili k životom pred pandémiou. To okrem iného znamená, že sa môžeme zúčastňovať rôznych spoločenských podujatí, ktoré nemusia byť všelijako obmedzované.

Šaty, v ktorých budete za hviezdu a vydržíte v nich aj celú noc

Keď k tomu pridáme už takmer letné počasie, je čoraz pravdepodobnejšie, že si pred každým víkendom budeme klásť otázku kam v Bratislave? Rôzne kultúrne a spoločenské udalosti budú len pribúdať a vy tak budete môcť mať šancu na nich zahviezdiť. Ako? No predsa dokonalým zovňajškom.

Základom každého dámskeho outfitu na spoločenskú udalosť sú šaty. A keďže sa blíži leto, je čas ukázať nohy! Krátke spoločenské šaty majú však viac výhod a nielen tú, že sa môžete pochváliť svojimi nohami.

Krátke šaty sú ľahké a vzdušné a preto sú ako stvorené na teplé mesiace. Nebude vám v nich také teplo ako v dlhých šatách a nebudete musieť celý večer dávať pozor, aby vám na ne nikto nestúpal a prípadne ich nezničil. Ak hľadáte šaty, v ktorých bez problémov strávite celý večer, či noc, budú to práve krátke spoločenské šaty.

Trápia vás rôzne kožné problémy? Riešením môže byť extrakt z čagy

Nejedna žena aspoň raz zažila situáciu, že si našla šaty perfektne hodiace sa k jej postave, k nim dokonale zladila obuv a doplnky, avšak výsledný vzhľad kazilo akné alebo nejaký iný kožný problém. Aj keď zázračne rýchle riešenia na tieto problémy neexistujú, existuje prírodný produkt, ktorý vám môže v horizonte 1-2 mesiacov pomôcť.

Túto pomoc predstavuje sibírska čaga alebo konkrétnejšie, zo sibírskej čagy extrakt v tekutej forme. Ten má okrem vnútorného aj vonkajšie použitie, ktoré pomáha práve pri rôznych kožných problémoch. Používanie je pritom jednoduché, stačí ho aplikovať na poškodené oblasti pokožky.