Blogy

Čo ste čítali najviac: TOP 10 na DALITO 2020

Ďalší rok je za nami. Pandemický rok 2020 sa začal veselo a pokračoval stále väčší smútkom a izoláciou každého z nás. Za rok 2020 sme uverejnili 1398 článkov a dúfali, že vás zaujmú. Lebo seriózne DALITO je Váš život, Vaša pravda, Vaše príbehy na základe faktov a skúseností z prežitého.  

Koronavírus nám v roku 2020 a aj ďalej ukazuje, ako máme šancu pochopiť, ako veľmi napriek dočasnej izolácii jeden od druhého závisíme. Máme šancu porozumieť, aké neviditeľné vzťahy fungujú v jednotlivých ľudských činnostiach.  Aj Covid-19 ukázal, ako všetci od seba závisíme.

Nezávislé Dalito.sk nie je financované z verejných zdrojov, grantov ani fondov. Iba z reklamy a dobrovoľných príspevkov čitateľov. Ďakujeme reklamným klientom DALITO aj čitateľom, že dokážu ešte žiť aj v tejto ťažkej dobe život v súvislostiach.

Medzi TOP 10 najčítanejšími článkami roka 2020 nájdete aj mimoriadne obľúbené blogy a analýzy, ktoré vzostupne vyhodnotil systém Google Analytics ako najčítanejšie. Zoradili sme ich od prvého najčítanejšieho. Sme hrdí na našich čitateľov, na ktorých podľa čítanosti vidieť, že naozaj patria medzi náročných a slobodných ľudí so zmyslom pre zodpovednosť.

1, SPRÁVY: Nový formulár SP na ošetrovné pre koronavírus sa stal zároveň najčítanejším článkom na Dalito.sk od vzniku 14. septembra 2017 a prekonal aj denný rekord čítanosti viac ako 22 tisíc kliknutí za deň.

2, BLOG: Otvorený list I. Matovičovi od informatika: „Nie som ani repatriant, prišelec, navrátilec, pliaga ani pes za plotom, som Peter Svoreň, rovnaký občan ako Vy.“

3, SPRÁVY: Odpovedajú elitní slovenskí epidemiológovia na rozdeľovanie občanov SR do množstva kategórií, napríklad podľa vzdelania, veku…

4, ANALÝZA: Úmrtnosť na Slovensku pred aj počas pandémie

5, ZDAVIE: Epidemiológ Prymula: „Je to jediná šanca ako sa nenakaziť.“

6, PORADŇA: Koronavírus COVID-19: Na čo má nárok zamestnanec, na čo zamestnávateľ

7, SPRÁVY: Elitný špičkový hlavný hygienik SR Mikas odkazuje na hranice, budete deportovaní do karantény pokiaľ…

8, SPEKTRUM: Dobrá správa pre fajčiarov: nikotín pri COVID-19 asi pomáha

9, BLOG: Prezidentka Čaputová mlčí, na prosby slovenských občanov o pomoc nereaguje

10, BLOG: Otvorený list I. Matovičovi: „Mám 48 rokov, 3 deti, 72 ročnú mamu a rakovinu prsníka. Aj na mňa ste ukázali prstom, niečo mi dlžíte, pán premiér.“

(Ak vás tento článok zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)

ĎAKUJEME, ŽE ČÍTATE DALITO.SK!


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *