Životný štýl

Covid nápad: Nestrácajte hlavu! Hotel vyslobodí z home office

Ste nútení pracovať z domu a už máte toho dosť? Hľadáte nerušené miesto, kde sa budete môcť plne sústrediť na prácu, najlepšie v objatí prírody či prší alebo sneží? Prípadne už jednoznačne potrebujete zmeniť štyri steny, na ktoré sa pozeráte vo dne v noci celé týždne? Pražský hotel prišiel s nápadom, ako si pomôcť v najhorších časoch hotelierstva a hlavne Covid pandémiu prežiť. Oni aj vy.

„Potrebujete pokoj od vlastných detí či partnera alebo jednoducho len zmeniť prostredie? Nestrácajte hlavu!“ Takto sa budúcim potenciálnym hosťom prihovára hotel, ktorý im ponúka jedinečnú možnosť na zmenu.

„U nás si „HOME OFFICE“ užijete, jak se patří,“ sľubuje v sloganoch špičkové hotelové zariadenie, ktoré stavilo na inovatívny moderný life-style hotel, zameraný na pohodlie hostí v centre Prahy s ekologickým prístupom.


Hotel okrem pohodlného parkovania zadarmo v garáži, sľubuje v cene aj nabíjanie elektromobilov.

ZÁRUKY KANCELÁRIE

Hotel vám zaručuje absolútny pokoj pri práci, vo vašej novej kancelárii, ktorá je odzbrojujúcim kontrastom dnešnej turbulentnej doby. Uchráni vás vraj aj od všetkých nových oznamov vládnych nariadení, nových počtov nakazených vírusom Covid-19. Nikto vraj od vás nebude čokoľvek žiadať.


Inovatívny moderný life-style hotel, zameraný na pohodlie v centre Prahy s ekologickým prístupom/foto: hotel

SVÄTÝ POKOJ

Bude len na vás ako si svoju novú kanceláriu užijete s relaxačnou hudbou pri práci, či akoukoľvek inou, ktorú si vyberiete na vašej novej 49 palcovej full HD Smart televízii. Samozrejme, ak k práci potrebujete iba božský pokoj a ticho, je to iba na vás.  

Pokoj pre prácu/foto: hotel v centre Prahy

VÔŇA ČERSTVEJ KÁVY


V novej „kancelárii“ na vás čaká výber kávy, ktorú si pripravíte kedykoľvek, keď na ňu dostanete chuť. K dispozícii máte aj neobmedzené množstvo kvalitného čaju, minerálku či chladničku, ak si rovno niečo neprinesiete so sebou.

PRAKTIČNOST & BEZPEČNOST

Vaše kancelária vám môže byť k dispozícii 24/7 v týždni spolu s telefónnou linkou či tlačiarňou. Počítať môžete aj s pomocou hotelových recepčných.  Objednať si môžete akékoľvek jedlo aj pre alergikov, prípadne si s recepčným môžete len tak pohovoriť. Recepcia je vám plne k dispozícii.


OSVIEŽENIE

Počas pracovného dňa sa môžete osviežiť aj dažďovou vodou priamo vo vašej súkromnej kúpeľni, ktorá ponúka vysoký komfort aj s vôňou organickej prírodnej kozmetiky vyvinutej priamo na reštart a načerpanie síl do ďalšieho výkonu.  

SVETLO

Vaša nová zrekonštruovaná, svetlá a útulná kancelária je inšpirovaná prírodou, teda aj dostatkom denného svetla aj luxusnými nevšednými výhľadmi na Prahu, či do relaxačnej časti zelenej hotelovej záhrady.

Najobľúbenejší výhľad na Prahu z hotela/foto: hotel

DOPLNENIE ENERGIE

Energiu zasa môžete načerpať napríklad  aj v hotelovom Botanique Marketu v hotelovom lobby. Nájdete tam čokoľvek čo potrebujete pri odchode či príchode do hotela. Kedykoľvek si v lobby môžete namiešať aj vlastný drink.

ODDYCH

Ak si počas práce, či po nej nájdete chvíľu aj na odpočinok, relaxovať môžete aj v lobby, prípadne priamo vo vašej novej „hotelovej kancelárii“ na komfortných manželských posteliach s kvalitnými nemeckými madracmi a premiérovými poduškami.

S IZBOU SA NEMUSITE ROZLÚČIŤ

Pokiaľ sa vám z práce nebude chcieť ísť domov, nemusíte. Hotel vám ponúka zvýhodnenú cenu tak, aby ste ju mohli využívať iba pre seba dokedy sa vám nezunuje. Samozrejme, čerstvé a bohaté raňajky vám za prísnych bezpečnostných opatrení naservírujú až do vašej „pracovnej“ postele v cene.


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *