Súťaže

DALITO opäť rozdávalo radosť. Vyhrala milovníčka umenia

DALITO vyžrebovalo ďalšieho výhercu súťaže. Tentoraz ste mohli získať dva lístky na jedinečný koncert MOZART GALA aj s recepciou v bratislavskej Redute.  Súťažná úloha bola jednoduchá: zdieľať na sociálnych sieťach článok o basbarytonistovi Adamovi Plachetkovi (32), ktorému sa do 30-tky podarilo to, čo zatiaľ nijaký iný Čech nedokázal.

Vystupoval v newyorskej Metropolitnej opere,  milánskej La Scale, londýnskej Kráľovskej opere v Covent Garden a vo Viedenskej štátnej opere, kde je členom súboru už sedem rokov. Ako jediný spevák v histórii spieval počas jednej sezóny v tomto prestížnom opernom dome hlavné roly v troch Mozartových operách – Don Giovanni, Figarova svadba a Così fan tutte.

L’Elisir d’Amore

Víťazkou nášho žrebovania sa stala pani Helena Sládek, ktorá si koncert a výnimočnú atmosféru vychutnala.

výherkyňa súťaže Helena Sládek a organizátor koncertu Ján Korecký/foto: dalito.sk

„Keď som ráno dostala správu, že som vyhrala lístky na koncert Mozart Gala, veľmi ma to prekvapilo a potešilo. Milujem vážnu hudbu a operu špeciálne. Geniálna Mozartova hudba v prevedení Hilaris Chamber Orchestra s dirigentom Zdeňkom Klaudom a operným majstrom Adamom Plachetkom bola pre mňa nezabudnuteľným zážitkom. Veľké spevácke majstrovstvo spojené so šarmom a vtipom Adama Plachetku prekonali moje očakávania. Nie som žiaden odborník, no očarili ma rozsah a sila hlasu pána Plachetku a najmä ľahkosť, s akou spieva. Veľmi sa chcem ešte raz poďakovať za túto výhru, bol to naozaj nádherný večer. Celej redakcii Dalito držím palce v ich novom projekte ,“ napísala nám pani Helena.

 

Ďakujeme veľmi pekne za prianie! Redakcia DALITO verí, že aj cez súťaže urobí ešte nespočetne veľa radosti svojim  čitateľom. http://www.dalito.sk/rubriky/sutaze/

 

 

 Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *