DALITO.SK hľadá nových kolegov, ktorí to dajú

Dalito.sk/ilustračné foto. Dalito.sk
DALITO -

Dalito.sk hľadá spolupracovníkov: obchodného zástupcu, pre ktorého je business a reklama srdcovou záležitosťou. Nie sme totiž len portál, ale do práce vkladáme aj dušu a srdce. Hľadáme spolupracovníkov-obchodných zástupcov, pre ktorých je reklama a obchod vášňou, používajú pritom zdravý rozum a budú hrdí na to, že sú DALITO. Hľadáme kolegov, ktorí sa spolu s nami aj čitateľmi budú na portáli cítiť dobre a budú pyšní na to, pre koho, akú úroveň serióznosti a kde reklamný priestor „predávajú“. Autori Dalito.sk totiž stále dokážu žiť život v súvislostiach aj v ťažkých pandemických časoch.

Poďte s nami zdieľať aj spoločný pracovný život. Lebo portál Dalito.sk je váš život, vaše príbehy, vaša pravda.

Kto sme

Portál s rozhľadenými autormi s prežitým a zdravým rozumom. Ešte stále máme chuť a energiu nastavovať spoločnosti vlastné zrkadlo a tak Slovensko posúvať vpred.

Čo očakávame

Hľadáme spolupracovníkov, ktorí majú chuť a do práce ich nikto nemusí naháňať a prosiť. Takých, ktorí sa nevyhovárajú na druhých a hľadajú cesty ako sa niečo dá, nie nedá.

Hľadáme kolegov, ktorí  sledujú spoločenské dianie a stotožnia sa s našou snahou spoločnosť zlepšovať a ukázať jej cestu, kde to doteraz dali aj vo vzťahu k práci a svojej budúcnosti.

Hľadáme tých, ktorí budú na Dalito hrdí a my na nich. Ktorí v teréne budú reprezentovať Dalito tak, ako autori na internete. Takých, ktorí chápu, že reklama nepríde za nimi, ale musia oni za ňou. Vždy a všade. A že aj reklama má obrovskú dušu, ktorá si vyžaduje nasadenie. Spolupracovníkov, ktorí opovrhujú neférovými obchodnými praktikami aj v reklamnej oblasti. Lebo jednoducho budú DALITO. Hľadáme obchodných partnerov, pre ktorých bude česť spolupracovať s nami a nám s nimi.

Čo ponúkame

Pri kontakte s redakciou prácu z domu či kdekoľvek na svete.

Byť súčasťou profesionálneho tímu pod značkou Dalito.

Zaujímavé percentuálne odmeňovanie z dohodnutej reklamy na portáli Dalito.sk podľa externej Zmluvy o sprostredkovaní.

Slobodné a zodpovedné zázemie zabehnutého portálu. Flexibilnú pracovnú dobu podľa vlastných potrieb. Možnosť predávať seriózny obsah, za ktorý sa nebudete hanbiť.

Pracovať môžete ako často chcete, kedy a kde. Do práce vás nikto nebude naháňať a ani o ňu prosiť. Buď chcete byť Dalito alebo chcete byť Dalito.

PRACOVNÝ ČAS: flexibilný
PRACOVNÉ MIESTO: z terénu a domu

Prečo práve Dalito

Portál Dalito.sk je etablovaným portálom na mediálnom trhu nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike. Jeho obsah ocenili aj zahraniční novinári, ktorí ho nominovali na cenu „My k susedom, susedia k nám“, ktorej sa medzi online médiami umiestnil na prvom mieste.

Nikto vám nič neprikazuje, ale ani nebude prosiť. Záleží len na vás ako a koľko budete pracovať, toľko zarobíte. Faktúry vyplácame vždy v splatnosti. Nič nesľubujeme, vždy dohody plníme.

Dalito.sk šíri iba overené fakty, najlepšie na základe prežitého a zakladá si na princípoch slobodného a nezávislého média. Preto by jeho obchodný zástupca mal byť na značku hrdý. Nefinancuje nás štát, všetky PR články a reklamy máme seriózne označené a priznané. Nepodvádzame. Na nič sa „nehráme“. Sme jednoducho DALITO.

Ako na to

Zašlite nám krátky profesionálny životopis aj so sprievodným listom, prečo so myslíte, že by vás táto práca bavila: redakcia@dalit.sk .