Súťaže

DALITO urobilo obrovskú radosť fanúšikovi

DALITO vyžrebovalo prvého výhercu prvej súťaže, o podpísané rukavice Richarda Pánika. Víťazom sa stal Miroslav  Vaczy z Bratislavy. Jeho neskrývaná velikánska radosť nás potešila o to viac, že rukavice získal naozaj  obrovský hokejový fanúšik celým srdcom a dušou. Rišovi poslal aj odkaz.

Cenu mu odovzdala šéfredaktorka DALITO.SK  Lucia Tomečková.

foto: Martin Novotný

Podľa vašej neskrývanej, bezhraničnej,  až milo chlapčenskej úprimnej radosti sa DALITO presne trafilo a rukavice idú do tých najlepších rúk. Vyzerá to tak, že hokejom žije celá vaša rodina.

„ Úplne  správne sa trafilo. Zbieram hokejové dresy a nie len to. Hokejom žije celá rodina  , úplná paráda, ďakujem. Vlastním už cez sto hokejových dresov, ale toto sú prvé rukavice, okrem teda tých, čo v nich hrávam.  Od Richarda Pánika nemám ešte žiadnu trofej, takže mám naozaj veľkú radosť. Hlavne teraz keď vidím, ako sa mu v zámorskej NHL darí. Je to super, je prvý v kanadskom bodovaní, takže paráda.  Ak mu môžem niečo odkázať, tak že mu veľmi držím palce a rád by som ho niekedy stretol aj osobne,“ povedal spokojný výherca prvej súťaže DALITO.SK. Ďakujeme Miro, tvoja neskrývaná radosť bola pre nás zážitkom!

Tu nájdete zoznam ďalších súťaží o hodnotné cenyKomentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *