DALITO v najlepšej reštaurácii: 3 Zlatí levy a 7. najlepší šéfkuchár v krajine

Dalito.sk/Šéfkuchár Honza Štěrba v najlepšej reštaurácii/foto: zdroj: Mcely
DALITO -

Dalito si naozaj vie dobre vybrať. Už sme vás informovali o úžasnom mieste neďaleko Prahy, ktoré nám svojou krásou a službami vyrazilo dych napriek tomu, že nepatrí medzi najlacnejšie zariadenia. Luxusný rezort Mcely napriek tomu za to stojí navštíviť a nechať sa rozmaznávať najvycibrenejším personálom a službami. Je to jednoducho miesto, ktoré si zaslúžite. 

Keď sme Chateau Mcely navštívili na vlastné náklady a písali o ňom ešte v októbri, luxusný zámok sa pýšil 23 oceneniami.

Zo zdevastovaného zámku zelený luxusný raj, ktorý si zaslúži planéta aj vy. Chateau Mcely

Najnovšie pridal ďalšie  dve. DALITO srdečne blahoželá!  Teší nás to o to viac, že je to dôkazom toho, že DALITO si všíma a vyberá naozaj miesta a ľudí, ktorí si to zaslúžia.

PIANO NOBILE MÁ TŘI ZLATÉ LVY A SEDMÉHO NEJLEPŠÍHO ŠÉFKUCHAŘE V ZEMI

Při oficiálním vyhlášení 20. listopadu na pražském Smíchově získala restaurace Piano Nobile na Chateau Mcely hned dvě ocenění. Obhájila nejvyšší metu tří lvíčků a zařadila se tak opět mezi 22 nejlepších restaurací v Čechách pro sezónu 2020.

Tři zlatí lvíčci jsou zárukou neobyčejného zážitku, setkání s vrcholnou gastronomií a bezchybnou obsluhou. Jedním, dvěma a třemi zlatými lvy bylo oceněno 107 restaurací. Nově se udílela cena i samotným šéfkuchařům.

Honza Štěrba převzal za Piano Nobile šťastnou sedmou příčku z deseti možných. Zároveň se pokřtila kniha pro sezónu 2020 „Nejlepší restaurace oceněné zlatými lvy“, oficiální průvodce nejlepšími restauracemi pro odbornou i širokou veřejnost.

Hodnocení restaurací vychází z pečlivě připravené metodiky a je realizováno týmem nezávislých hodnotitelů, zkušených gurmetů se zážitky po celém světě. Hodnocení jídla, obsluhy, interiéru, prostředí a atmosféry, stolování, nabídky jídla a pití je průběžné a výsledky jsou platné pro celý rok po zveřejnění výsledků. Více ZDE.

Chcela sa stať letuškou, je z nej TOP slovenská šéfkuchárka