Déjá Vu: Slovensko je krajina, kde sa stratila hanba

Dalito.sk/Boris Kollár, predseda NR SR (Sme rodina) 29. februára 2020 s časťou svojich detí počas parlamentných volieb/foto: FB Sme rodina

Milé naše deti!

Tak si to teda iba zopakujme, lebo opakovanie je matkou múdrosti.

Dobre si zapamätajte tohto uja, lebo budem písať o ňom a jeho škaredom kráľovstve. Volá sa ujo tiež “Mgr.” Boris Kollár a v kráľovstve podvádzal. To kráľovstvo, je však aj moje a vaše a vašich rodičov a nielen uja Borisa, ako si to mylne myslí.

Áno, zopakujme si to, čo vám doma hovoria vaši rodičia, že v živote môžete naozaj niečo dokázať len čestnosťou a usilovnosťou, to naozaj platí. Neberte si vzor z uja Borka, aj keď rád používa fotografie s rodinou, deťmi, s našou budúcnosťou.

Neberte si vzor z toho, čo  ste v týchto dňoch možno videli v televízii. Z toho uja Borka, ktorému stačilo nečestne opísať svoju diplomovú prácu, aby získal titul Mgr. Aj Bc. Ani z jeho bývalej tety a ani uja Igora, podľa ktorého morálka a čestnosť v spoločnosti nie je evidentne na prvom mieste.

Ujo Borko, napriek tomu, že v škole podvádzal, naďalej ostáva  predsedom národného parlamentu, teda nášho kráľovstva, lebo veľa ujov a tiet mu v tom pomáhajú, akoby to bolo správne. Nie, nie je to správne, aj keď akademický titul takto získaný, nebude používať. Je totiž rozdiel nepoužívať a odovzdať a tým nevyužívať s ním žiadne výhody, ani v budúcnosti sociálne, tabuľkové a podobne. Nie, podvádzať sa nepatrí!

Nie, nie je to správne, je to skazené, podlé a veľmi veľmi zlé. Ak naozaj chcete niečo dokázať a naozaj sa v živote mať dobre, neberte si z týchto ujov a tiet vzor, kamarátov uja Borka, ani Danka, ani tety Petry Krištúfkovej a ďalších, ale dobre počúvajte vašich rodičov.

Učte sa poctivo a najlepšie na zahraničných vysokých školách, ktoré naozaj vo svete niečo znamenajú (naozaj sa to dá aj vďaka štipendiám, dokonca v ČR vás to stojí rovnako ako v SR a tam si vzdelanie a záverečné práce úplne inak vážia), lebo aj týmto ďalším plagiátorom a plagiátorkou všetky slovenské školy na Slovensku sa ďalej prepadajú do jedného veľkého spoločného skazeného vreca podvodov a zla.

Ich ujovia a tety, ktorí tie školy totiž spravujú, stále nie všetci úplne jasne, tvrdo a verejne odsúdili tohto uja Borka, Andreja, Petru… a stále nahlas všetci nepovedali, že podvádzať sa nepatrí ujo Borko! Ani raz im nedali po zadku tak, ako v susednom kráľovstve, kde takým už tituly zobrali. Že bac-bac, toto sa nesmie ujo Danko, Borko, Petra… Toto sa v naozaj slušnom kráľovstve nerobí!

Mnohé deti to už pochopili. Veď podľa posledných čísel ministerstva školstva z 22. júna 2020 vysoké školy v Českej republike aktuálne navštevuje 21-tisíc študentov zo Slovenska, čo je 8,5 percenta z celkového počtu 248-tisíc študentov českých vysokých škôl. Takže to naozaj ide, rozhodnúť o svojej budúcnosti.

JUDr. Andrej Danko v Paríži/foto: FB A. Danko

Milé deti, prosím, počúvajte doma vašich, určite sa vám snažia poradiť čo najlepšie, aby ste sa raz naozaj nemuseli veľmi hanbiť, lebo to, aký vzor vám ukazuje ujo Boris Kollár alias Borko, Danko a spol s ujami a tetami, nie je správny a je to bac-bac, škaredé a nesprávne. Toto sa nepatrí!!! Nie, nie je správne, ako napísal môj známy, že sa v našom kráľovstve, na Slovensku, stratila hanba.

Keď som sa v roku 2011 vrátila po troch rokoch z redakcie športu STV do redakcie spravodajstva STV a bola po čase na svojej prvej spravodajskej výrobe, vtedajší predseda parlamentu za KDH Pavol Hrušovský ma tesne pred rozhovorom do správ oslovil:

„Pani Tomečková, rád vás vidím, ako sa máte? Odpovedala som: „Pán predseda parlamentu, výborne! Dcéra je už chvalabohu za veľkou mlákou v zahraničí a urobím všetko preto, aby sa už do tejto krajiny nevrátila a my s manželom to tu už nejako doklepeme.“

A on, zalomil katolícky ruky ako v kostole a povedal: „Chápem, deti sú prvoradé!“

Takže tak, milé deti, nič sa nezmenilo a bude ešte horšie. Vlastne, včera sa v našom kráľovstve zmenilo strašne veľa, smerujeme rovno do papule veľmi veľmi skazeného škaredého draka.

Takže, hneď, ako vám vaši rodičia poradia a všetko doma vysvetlia, utekajte, lebo už ide! Škaredý veľký drak.

Ak naozaj chcete niečo v živote dokázať, utekajte ďááálééékóóó!!!  Aby ste sa ani náhodou nenakazili podvodmi. Lebo nie, v slušnom a spravodlivom kráľovstve a medzi slušnými poddanými  to takto nefunguje, ako vám ukázali ujo Borko, Andrej, Petra… V slušnom a spravodlivom kráľovstve stále platí, že dobro vyhráva nad zlom.

Milé naše slovenské deti, v našom kráľovstve sa opäť a bez škrupúľ zopakovala strašná vec, verím, že to neovplyvní vás a vaše hodnoty a tým vašu budúcnosť. Máte ju len a len vo svojich rukách.

Déjá Vu: Nie je to hrozné? Ani s týmto blogom som sa nemusela vlastne vôbec trápiť. Takmer celý som ho len prekopírovala, to, čo som písala 22. NOVEMBRA 2018 a minimálne upravila. Takmer iba prepísala mená „podvodníkov“. Všetko ostatné ostalo napriek tomu, že od zverejnenia prvej verzie prešli už takmer dva roky a mali sme aj nové parlamentné voľby nádeje a zmeny.

https://www.dalito.sk/mile-nase-deti-nie-takto-nefunguje/