Elegancia a lesk v limitovanej edícii? S Moonlight Silver budete IN(é)

Dalito.sk/Limitovaná edícia IQOS/foto: PMI
PR -

Horúce letné dni, farby, slnko, voda a smiech. Obdobie, keď sa viac zamýšľame nad tým, ako svoj doterajší životný štýl zmeniť k lepšiemu. Slnečné lúče nás lákajú byť viac medzi ľuďmi, no a s krásnym počasím prichádza často i väčšia motivácia pracovať na sebe a to nielen po fyzickej stránke. Čo tak si dať letný detox bez dymu?

Limitovanú edíciu Moonlight Silver ocenia všetky moderné ženy – fajčiarky, ktoré sa chcú zbaviť škodlivého cigaretového dymu. Táto „limitka“ navyše zachytáva krásu prírody v jej najkrajších kontrastoch. Farby jej dodávajú svieži vzhľad, lesk a celkový dizajn zas jemnosť a eleganciu. Menej riziková alternatíva ku klasickému fajčeniu prichádza v metalickom odtieni s trblietavými striebornými prvkami. ­

A to nie je všetko, pretože s novými farbami je tu i nová kolekcia príslušenstva.  Vďaka rýchlo nabíjaciemu nahrievaču je zariadenie pripravené na okamžité použitie. Silver predstavuje najelegantnejší a najkompaktnejší systém na nahrievanie tabaku a umožňuje dve po sebe idúce použitia bez akéhokoľvek dobíjania. Nadčasovú a elegantnú limitovanú edíciu si môžu členovia IQOS CLUB zakúpiť v exkluzívnom predpredaji už od 1. júna. A pýtate sa čo tie farby? Aj na to máme odpoveď.

Aqua Blue – farba inšpirovaná tajomným svetom pod hladinou oceánu. Tmavomodrá ríša ovládaná silou vetra a morskými prúdmi.

Sunset Lavender – posledné tiene západu slnka maľujú oblohu do okúzľujúcich fialových odtieňov. Prichádza začiatok najvzrušujúcejšej časti dňa a tou je bezpochyby noc.

Cloud Pink – jemná a snivá farba, ktorá je na oblohe vzácna. Zdroj prchavej krásy v záplave nebeských odtieňov.

Sunrise Red – farba inšpirovaná červeným ranným svitom. Nadčasový zážitok plný silných emócií.

Tidal Blue – jasný a žiarivý odtieň inšpirovaný jedným z najkrajších javov prírody – neustále sa meniace modré farby prílivu a odlivu.

Wild Green – Odtieň zelenej ovplyvnený smaragdovými tónmi prebudenej jarnej prírody. Jasná a živá farba.

IQOS Moonlight silver/foto: PMI

A v čom spočíva jedinečnosť bezdymových riešení? IQOS sa od klasických cigariet líši v tom, že tabak len nahrieva hlboko pod hranicou horenia – do 320 stupňov Celzia. Týmto procesom sa znižuje hladina vylučovaných škodlivín až o 95 percent. Kým v cigarete tento tabak horí a vzniká škodlivý dym, tak užívaním IQOS-u vzniká aerosól, ktorý sa rýchlo rozplynie.

IQOS nie je úplne bez rizika, obsahuje nikotín a je určený len pre dospelých fajčiarov.