Súťaže

Hrajte, vyhrajte a podporte Dalito

čítanie v domácej karanténe

Už sme toho veľa rozdali aj len tak. Lebo sme chceli urobiť radosť len tak.

Ďakujeme všetkým, ktorí chápu, že koronavírus je aj šancou pochopiť, ako veľmi napriek dočasnej izolácii jeden od druhého závisíme. Máme šancu porozumieť, aké neviditeľné vzťahy fungujú v jednotlivých ľudských činnostiach. Aj pri Dalito.sk.  Ďakujeme všetkým, ktorí nás posledné mesiace podporili finančným príspevkom na účet, či platenou sms.

Aj Dalito, ktoré nemá za sebou silného investora, teda vlastne žiadneho, prežíva ťažké obdobie. Veríme však, že aj vďaka verným čitateľov to dáme aj my. Vlastne to dáme spoločne. Aj vďaka Vám, našim čitateľom. 

Ako môžete podporiť DALITO a vyhrať? Jednoducho.

SMS na číslo 6675 s textom (veľké písmená) DALITO
Cena spätnej SMS je 1 EUR s DPH. Technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

alebo

platbou na účet: Bankové spojenie: SK8711000000002942039493

V najťažších časoch nechceme len brať, aj okrem obsahu zadarmo, aj rozdávať.

VYHRAJTE

Ak do 14. júla 2020 podporíte Dalito sms alebo ľubovoľnou sumou na bankový účet, štyria z Vás vyhrajú knihu podľa vlastného výberu. Koho budeme kontaktovať 15. júla ráno?

  1. Právo prvého výberu bude mať darca s najvyššou sumou zaslanou na účet.
  2. Právo druhého výberu súťažiaci s najvyšším počtom sms.
  3. Právo tretieho a štvrtého výberu bude mať vyžrebovaný výherca zo všetkých súťažiacich.

Štyroch výhercov žrebujeme 15. júla 2020.

Súťaž nájdete aj na esutaze.sk.

Ceny do súťaže venovalo vydavateľstvo IKAR:

1, 999: Neobyčajné ženy z prvého židovského transportu zo Slovenska do Osvienčimu

Inšpiráciou na napísanie tejto knihy boli aj svedectvá tých, čo prežili, ktorí po mnohých rokoch sprostredkovali svoje spomienky,“ tvrdí Heather Dune Macadam, uznávaná autorka z USA.

2, Lov na Pabla Escobara je príbeh dvoch odhodlaných agentov, ktorých medzitým spoznal celý svet prostredníctvom seriálu spoločnosti Netflix Narcos. 

Steve Murphy a Javier F. Pena. Dvaja agenti pridelení ku kolumbijsko-americkému pátraciemu oddielu Bloque de Búsqueda, ktorý mal za úlohu skoncovať s Escobarovou hrôzovládou.

3, Thomas Harris: od autora legendárneho Hannibala: Cari Mora

Príbeh o mladej žene menom Cari Mora, ktorá utiekla pred vojnou v rodnej Kolumbii do USA a pod dohľadom imigračného úradu žije na dočasné povolenie v Miami. 

Detektívka Cari Mora: Od autora legendárnej knihy Mlčanie jahniat.

4, Ivan Lesay: Topografia bolesti: Tri osudy, tri mapy bolestivých miest.

Vo chvíli, keď ju zradí zdravie, prehodnotí Naďa svoj vzťah k sebe, k okoliu, a napokon aj svoje morálne princípy. Je to jej telo, môže si s ním robiť, čokoľvek chce. Jaro prehodnocuje z iných dôvodov, o ilúzie prišiel po revolúcii, dôsledky jeho rozhodnutí sú však nemenej fatálne. ?Na konci prepletených príbehov stojí Adam, ktorý novým, neistým a premenlivým svetom budúcnosti prechádza na pohľad s ľahkosťou, pritom si postupne kladie rovnaké otázky a hľadá na ne vlastnú odpoveď.

Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *