PR články

Je pre vás „bio“ píliš drahé? Poradíme

Čerstvé ovocie a zelenina sú dôležitou súčasťou zdravého stravovania a základ zdravia. Mali by tvoriť významnú časť nášho jedálnička. Pre ľudské telo je okrem toho potrebný príjem dostatočného množstva bielkovín, sacharidov a tukov. Zohľadniť ale pri nákupe vhodných potravín a produktov náš rozpočet, môže byť pre mnohé rodiny náročnejšie. My vám preto poradíme, ako jesť zdravo a výživne, a pritom aj ušetriť.

„Zdravie a veselá myseľ sú zdrojom krásy.“

(Miguel de Cervantes)

Je pre vás „bio“ píliš drahé?

V posledných rokoch sa dostávajú do popredia rôzne bioprodukty. Tento trend neobišiel ani potraviny. No nie každý si môže dovoliť nakupovať v predajniach zameraných práve na takýto sortiment. Pre priemerne zarábajúceho človeka môžu byť biopotraviny len občasným spestrením jedálnička. Ako teda jesť zdravo a zaplatiť oveľa menej?

Vyberte si správneho dodávateľa kvality a čerstvosti

Ponuka Kaufland zahŕňa široký sortiment kvalitných potravín. Medzi zákazníkmi si Kaufland získal dobrú povesť najmä vďaka čerstvosti ovocia a zeleniny. Tá vášmu telu dodá dostatok vitamínov a minerálov. O priaznivej cene tohto tovaru informuje aktuálny Kaufland leták. Iste sa vám začnú zbiehať slinky už pri jeho listovaní.

Nájdete tu tiež mrazené mäso, kvalitné mliečne výrobky a nápoje. Pri nákupe neobíďte ponuku čerstvého chleba a pečiva. Bohatý je aj výber zdravých celozrnných výrobkov a cereálií. V sezónnej ponuke má Kaufland leták okrem toho vždy pripravené skvelé ceny na oblečenie, drogériu, nábytok, domáce potreby alebo športové potreby.

Prelistujte si Lidl leták

Zdravé potraviny nakúpite aj v Lidl. Nový Lidl leták vás každý týždeň informuje o novej zaujímavej ponuke. Šalát, kapustu, zemiaky, cuketu ale aj drobné sezónne či iné ovocie nakúpite vďaka tomu za akciové ceny. Kvalita Lidl sa vždy oplatí. Okrem ovocia a zeleniny vás nový leták zláka na návštevu predajne aj inou ponukou. Nakúpite tu kvalitné mäso a čerstvý chlieb či pečivo.

K tomu má Lidl pripravenú vždy novú akčnú ponuku na rôzne doplnky do domácnosti, kuchynský riad, nábytok, praktické náradie pre domácich kutilov alebo školské potreby. Samozrejme, že nechýba ani ponuka drogérie a potravín pre deti.

Aj pri nakupovaní sa oplatí používať rozum a online leták, v ktorom sa pravidelne aktualizujú nové a zaujímavé ponuky. Ponuky, z ktorých si  je vybrať to najlepšie pre vaše zdravie naozaj jednoduché.

V Česku zažívajú BIO potraviny veľký boom Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *