Jesenná dovolenka v Jasnej

Dalito.sk/ilustračné foto: Shutterstock - Kayo
PR -

Aj keď leto je už dávno za nami, vôbec to neznamená, že do Vianoc si nemôžeme dopriať dovolenku a oddych. Každý z nás občas túži vypadnúť zo stereotypu a doplniť si chýbajúcu energiu, ktorú pociťujeme takmer všetci, nezávisle od veku a situácie.

Ak chcete na chvíľu vypadnúť zo zaužívaného stereotypu, vezmite si v práci dovolenku a príďte si oddýchnuť do Jasnej.

Oddych v lone prírody

Jasná je známe slovenské lyžiarske stredisko, ktoré patrí k najnavštevovanejším u nás. Zimná sezóna sa pomaly blíži, ale zatiaľ v tomto stredisku vládne jeseň. Počasie na jeseň v slovenských horách býva predvídateľnejšie ako počas leta. Nehrozia letné búrky z tepla a pri peknom počasí je jasné, že sa búrok nemusíme obávať.

Ak potrebujete dovolenku, vyberte si jesennú dovolenku v Jasnej. S ubytovaním v Jasnej nebudete mať problém. Nájdete tu viacero cenovo dostupných hotelov, ktoré ponúkajú lacnejšie ubytovanie v Jasnej, ale nájdete tu aj luxusnejšie ubytovacie zariadenia, v ktorých zoženiete ubytovanie, za ktoré si ale budete musieť viac priplatiť.

Jesenná dovolenka v Jasnej vám ponúkne oddych v lone prírody. Z okien hotelov a penziónov sa budete môcť pozerať na nízkotatranský les a oddýchnete si od mestského smogu.

Vynikajúci gastronomický zážitok

Okrem oddychu v lone prírody vám jesenná dovolenka v Jasnej ponúka aj vynikajúci gastronomický zážitok. Všetky hotely a penzióny zamestnávajú tých najlepších kuchárov v okolí.

Či už budete ubytovaní na začiatku Demänovskej doliny, alebo si vyberiete ubytovanie priamo pri zjazdovkách, očakávať môžete vynikajúci gastronomický zážitok.

Okrem chutných mäsových pokrmov si môžete dopriať domáce koláčiky, ktorých sa nebudete vedieť dojesť. Vaše zubné náhrady vás síce budú chrániť pred prejedaním sa, doprajte si však špeciality z miestnych reštaurácií.

Prechádzky, ale aj wellness

Svoje luxusnejšie kožené kabelky využijete skôr na večere v reštauráciách, avšak ak si zajednáte jesennú dovolenku v Jasnej, okrem vynikajúceho gastronomického zážitku a čerstvého vzduchu si môžete užiť prechádzky, ale aj wellness. Práve týmto aktivitám prispôsobujte batožinu. Aj počas jesene si môžete dopriať prechádzky po stredisku, ale vyjsť si aj na Chopok. Treba však tomu prispôsobiť oblečenie a obuv.

Čo sa týka wellnessu, viaceré ubytovacie zariadenia majú vstup do wellnessu v cene ubytovania. To si však vopred zistite, aby ste po príchode neostali nemilo prekvapení.