Správy

Kam v Bratislave na kúpalisko lacnejšie

Mestské kúpaliská zavádzajú zvýhodnené vstupenky pre rodičov s deťmi na vybraný počet vstupov, ale aj na celú sezónu.

Hlavné mesto chce podľa hovorkyne oceniť rodičov a poďakovať sa im za nemalé úsilie, keď sa v čase pandémie a zavretých škôl stali popri nadmernom strese a povinnostiach často na home office aj učiteľmi.

Letné kúpalisko Tehelné pole v Bratislave/foto: mesto Bratislava

Dalito.sk o tom informovala Katarína Rajčanová, hovorkyňa hlavného mesta Bratislavy.


Letné kúpalisko Rača v Bratislave/foto: mesto Bratislava

„Popri existujúcich možnostiach vstupu podľa individuálnych cenníkov na šesť letných kúpalísk (LK Rosnička, Tehelné pole, Delfín, Lamač, Rača, Krasňany) a do Areálu Zdravia Zlaté Piesky vytvárame možnosť centrálnej kúpy permanentky na tieto kúpaliská cez internet,“ uviedla hovorkyňa Bratislavy.

Letné kúpalisko Delfín v Bratislave/foto: mesto Bratislava

Už v týchto dňoch je možné zakúpiť si výhradne online celosezónnu vstupenku za 99 eur. Ide o permanentku na všetkých sedem letných kúpalísk do konca sezóny 2020 a za každé svoje dieťa od 3 do 18 rokov zároveň rodič zaplatí iba 1 euro. Ďalšou možnosťou je zakúpiť si permanentku na 10 vstupov, ktorú ponúkame v zvýhodnenej sume 29 eur.

Letné kúpalisko Krasňany v Bratislave/foto: mesto Bratislava

„V obidvoch prípadoch po online úhrade vstupného cez platobnú bránu príde kupujúcemu na email vstupenka s QR kódom. Tento kód nie je potrebné vytlačiť, stačí, keď ho návštevník kúpaliska predloží pri vstupe, kde pracovníci kód spárujú s páskou na ruku, na akú sú ľudia zvyknutí napríklad z letných festivalov,“ spresnila Katarína Rajčanová.

Letné kúpalisko Lamač v Bratislave/foto: mesto Bratislava

Cieľom zvýhodnených vstupov s možnosťou ich online kúpy je nielen odľahčiť pokladne na letných kúpaliskách, skrátiť rady a čas potrebný na vstup, ale aj takto ekonomicky výhodným vstupným motivovať ľudí, aby zostali tráviť dovolenku v našom meste.

Zlaté piesky v Bratislave/foto: mesto Bratislava

„Ďakujeme Bratislavčankám a Bratislavčanom za príkladné dodržiavanie nariadených opatrení v posledných mesiacoch. Zároveň prosíme všetky návštevníčky a návštevníkov letných kúpalísk o vzájomnú toleranciu a dbanie na sprísnené hygienické zásady. Naďalej platí, že disciplína je naša jediná vakcína,“ povedala v mene primátora Bratislavy jeho hovorkyňa.


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *