Kráľ medzi glóbusmi so Swarovského zirkónmi

Glóbus COLUMBUS a limitovaná edícia Veľkého atlasu sveta. Unikát, aký sme na Slovensku ešte nemali.

Glóbus Columbus je ručne vyrobený a vsadených je doň 220 Swarovského zirkónov. Plus k tomu Veľký atlas sveta v kombinovanej väzbe s kožou a unikátnou farebným orezom, ktorú vytvorili v legendárnej nemeckej kníhtlačiarni.

Glóbus Swarovski a Veľký atlas sveta vyšli v limitovanom počte 470 kusov.

Pozývame vás do sveta šperkárskeho umenia najvyššej kvality a dokonalej ručnej práce najstaršieho výrobcu glóbusov na svete. Toto jedinečné spojenie sveta COLUMBUS so Swarovského zirkónmi vás nadchne a nebudete sa vedieť vynadívať.

Ako možno viete, Swarovského zirkóny sa vyznačujú najvyššou kvalitou a brilantnosťou, čo je garantované dodržiavaním najprísnejších štandardov výroby a výnimočnou precíznosťou spracovania.

Swarovského zirkóny s jemným ligotom označujú na glóbuse metropoly našej Zeme, vďaka čomu pôsobí glóbus fascinujúcim, elegantným a kultivovaným dojmom.

Glóbus Columbus

Swarovského zirkóny sú jedna úžasná súčasť, ďalšou je samotný glóbus od najstaršieho výrobcu glóbusov na svete. Mnohé prestížne ocenenia svedčia o tom, že COLUMBUS je naozaj svetovým lídrom v kvalite, luxuse a v spokojnosti zákazníkov.
Spoločnosť COLUMBUS založili v roku 1909 v Berlíne a rýchlo sa stal a naďalej patrí medzi najpredávanejšie značky luxusných glóbusov v celej Európe. Každý z nich je precízne ručne vyrobený v Nemecku.

Mapy sú vytlačené ofsetovou technológiou na špeciálnom papieri s brilantnými farbami a detailným zobrazením. Kvôli dosiahnutiu unikátneho zobrazenia sa mapy pretláčajú 24-krát. Vysoké rozlíšenie rastru obrazu je realizované tak, že pre ľudské oko je takmer nepostrehnuteľné.

Glóbusy Columbus sú tlačené 90-kovým rastrom, pričom bežne sa používa 60-kový raster.

Extravagantná sada pre náročnejších

Tento jedinečný Glóbus Columbus zdobený 220 Swarovského zirkónmi dopĺňa Veľký atlas sveta, esteticky výnimočne spracovaný atlas vo veľkom formáte s 320 stranami. Je vyrobený so špeciálnou kombinovanou väzbou z pravej kože, má unikátnu farebnú oriezku vytvorenú v kníhviazačskej dielni Richard Mayer v Esslingene, Nemecko.

Obsahuje:

 • Rozsiahly súbor máp sveta a krajín,  plus špeciálnu časť navyše: mapy Slovenskej a Českej republiky.
 • Kompletné informácie o krajinách: Štatistické údaje k všetkým štátom sveta.
 • 3D mapy oceánov a morí. Trojrozmerné zobrazenie svetových oceánov predstavuje fascinujúcu krajinu pod vodou.
 • Rozsiahly miestny register. Vďaka viac než 87 000 údajov rýchlo nájdete takmer každý cieľ.
 • Mapy sveta sú zobrazené v mierke  1 : 30 000 000
  Mapy štátov v mierke 1 : 4 500 000
  Cestné a cestovné mapy v mierke  1 : 750 000
  3D mapy oceánov v mierke  od 1 : 85 000000 do 1 : 20 000 000