Správy

Lídri PS/SPOLU sa pohádali, vyhodili ich… vysvetľujú

Vyhodili sa/ich. Pre politikov býva ťažké zahodiť svoje egá. Lídri PS/SPOLU Michal Truban a Miroslav Beblavý sa rozhodli 5. septembra 2019 predvolebnú kampaň odštartovať inak, pokusom o vtipný predvolebný šot. Dnes už vysvetľujú jeho financovanie. 

Vraj zahodili egá, aby sa mohli spojiť a spolupracovať. Vo videu zjavne použili takmer všetky výhrady, ktoré voči ich spolupráci ich strán majú potenciálni aj nepotenciálni voliči a politickí konkurenti.

Čo hovoríte na nové video? Napríklad na jeho kreatívu, technickú realizáciu, myšlienku či nápad ako taký?


Tlačové oddelenie PS/SPOLU sme požiadali aj o doplnenie informácií,  kto je autorsky za tvorbou videa a aké boli náklady na jeho realizáciu. 5. septembra 2019 pre Dalito hovorkyňa strany reagovala:

„Z kampaňovej kuchyne viac vynášať nebudeme. 🙂 Ďakujeme za pochopenie,“ uviedla v maily hovorkyňa PS/SPOLU Silvia Hudáčková.

Tento týždeň (17. októbra 2019) spravodajská televízia TA3 zverejnila, že PS/SPOLU platí tisíce eur agentúre, ktorú spájajú s pokusom o puč. Koalícia PS/Spolu podľa TA3 platí za konzultácie izraelskej agentúre, ktorej šéfa spájajú s neúspešným pokusom o puč v Čiernej Hore. Za necelý polrok jej poslali za služby vyše stotisíc eur. Mimoparlamentné zoskupenie žiada od agentúry, aby situáciu vysvetlila a vyvrátila ich pochybnosti.

Aj na už spomínanom videu PS/SPOLU, ktorého náklady hovorkyňa nechcela konkretizovať, pracovala agentúra, ktorú spájajú so škandálom a pokusom o prevrat v Čiernej Hore. Podľa zverejnených informácií, koalícia PS/SPOLU izraelskej agentúre za päť mesiacov zatiaľ zaplatila 130 tisíc eur.

Môže vás zaujať:

PS/SPOLU vysvetľujú  označenie „Kočnerova generácia“


 


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *