PR články

Luxusné exkluzívne kuchyne a ich nadštandardné vybavenie

Obývačka je miestnosť, kde prijímame návštevy, no každá návšteva, ktorá nás poctí návštevou, si nenechá ujsť návštevu kuchyne. Najmä dámy sa potrebujú pokochať moderným a nadčasovým zariadením kuchýň, aby ukázali, v akých krásnych priestoroch pripravujú svoje kulinárske špeciality.

Interiérový dizajn sa každý rok mení a prispôsobovať sa im každý rok by vás finančne zruinovalo. Ak ale túžite po luxusnej exkluzívnej kuchyni a nadštandardnom vybavení, dajte si túto kuchyňu vytvoriť kuchynskému štúdiu.

Návrh, ale aj výroba

Luxusnú exkluzívnu kuchyňu vám dokáže vytvoriť skúsené kuchynské štúdio. Návrh, ale aj výrobu jednotlivých skriniek vám zrealizuje až po vašom odsúhlasení. V spolupráci s kuchynským štúdiom  si dokážete vytvoriť originálnu luxusnú a zároveň exkluzívnu kuchyňu, v ktorej bude všetko k sebe pasovať a bude prispôsobené štýlu bývania, ktorý preferujete.

Nezabúdajme, že luxusné kuchyne na mieru by mali byť navrhované a vyrábané s dôrazom na odolnosť a trvácnocť. Predsa len kuchynské linky by mali byť kvalitné, aby vydržali niekoľko desaťročí aj pri pravidelnom používaní.

Dostatok úložného priestoru

Dajte si vytvoriť návrh kuchynskej linky, ktorá vám poskytne dostatok úložného priestoru vo vrchných častiach kuchynskej linky, ale aj v spodných častiach. Nesmú chýbať kvalitné zásuvkové systémy a samozrejme aj dobré úchytky, ktoré vám umožnia otvárať jednotlivé šuflíky a zároveň neohrozujú zdravie najmenších.

Dostatok úložného priestoru je potrebný, preto ak si dávate vyrobiť aj pracovný pult, využite priestor pod pracovným pultom a dajte si vytvoriť úložný priestor aj pod pracovnou doskou.

Čo sa týka priestoru na odkladanie riadu, odporúčame vám namiesto dvojdrezov kupovať jeden drez a vedľa neho umiestniť priestor na odkvapkávanie. Ak by ste sa rozhodli pre hlbšiu pracovnú dosku, odporúčame vám dať si vytvoriť odkladanie riadu do zabudovaného žľabu. Štýlové a pritom praktické! Takto vám ostane viac priestoru na vrchu pracovnej dosky a ostane vám miesto napríklad na mlynčeky na kávu.

Kombinácia sivej/ čiernej s imitáciou dreva

Ak uvažujete nad farebným prevedením kuchynskej linky a celkovo celej kuchyne, odporúčame vám orientovať sa na kombináciu čiernej s materiálom s farebným prevedením v imitácii dreva.

Pracovnú dosku však vyberajte z kvalitného a pevného materiálu – zo žuly, umelého kameňa alebo keramiky. Nábytok bude dokonale ladiť s nádhernou interiérovou dlažbou, ktorú ste sa rozhodli použiť v kuchyni.

Ak chcete luxusnú exkluzívnu kuchyňu, držte sa týchto rád a budete sa môcť popýšiť krásnou kuchyňou.

Detaily, ktoré z vašej obývačky urobia obývačku snovKomentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *