Súťaže

Máme výhercu JOKERIT, výhercov

Hokej je mimoriadne kultivovaný šport s kultivovanými fanúšikmi, našimi aj zahraničnými. Vďaka vám všetkým, vďaka športovcom, vďaka ktorým môžeme prežívať úžasné chvíle oddychu a relaxu. Vďaka každému jednému, ktorý sa na to dá a aj ich rodičom. Ale naozaj, nemenila by som nikdy a klobúk dole pred každým párom, ktorý tieto dlhé chvíle odlúčenia dokáže prekonať.

Aj toto napísala Lucia Tomečková po zápase HC Slovan Bratislava s JOKERIT Heslinki priamo vo fínskych Helsinkách.

Hokej spája, aj v Helsinkách, ale nemenila by som

Priamo z Helsíniek priniesla talizmany, tlieskatka slávneho fínskeho hokejového klubu. Vašou úlohou bolo:

Na FB Dalito.sk hráme o pamiatku z Helsiniek, „tlieskatko“ posledných súperov HC Slovan Bratislava Jokerit Helsinki. Stačí zdieľať tento stĺpček na sociálnych sieťach.

Vzhľadom na to, že je advent sme sa rozhodli odmeniť viacero z vás, nielen jedného čitateľa DALITO. A tak tlieskatka vyhrávajú hneď dvaja, ktorí stĺpček o hokeji, ktorý spája, zdieľali na sociálnych sieťach verejne.

Prosíme oboch šťastných výbercov, aby nám do pondelka rána zaslali svoju poštovú adresu do správy na FB stránke DALITO alebo mailom na redakcia@dalito.sk.

  1. Peter Kolenčík
  2. Andrea Banarová Nemček

Víťazom srdečne blahoželáme!!!

Všetky aktuálne súťaže DALITO o hodnotné ceny nájdete TU, aktuálne hráme o exkluzívny parfém, ktorý súkromne používa aj slávny herec Leodardo DiCaprio a CD Martina Chodúra.


Môže vás zaujať: 

EXKLUZÍVNE: Voňajte ako Leonardo DiCaprio, vďaka darčeku od DALITO

 

 Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *