Martina Svoradová: Spoločne sme to zvládli

Dalito.sk/ilustračné foto: archív Dalito.
DALITO -

Pri príležitosti 4. výročia online magazínu DALITO.sk sme oslovili osobnosti politického a spoločenského života na Slovensku aj zo Slovenska a klientov, s ktorými redakcia spolupracuje už roky. Dnes zverejňujeme názor a komentár na ľubovoľnú tému od  Martiny Svoradovej z digitálnej agentúry Seocentrum.

S online magazínom DALITO.sk spolupracujeme už nejaký ten rôčik. Mám však pocit, akoby to bolo včera, čo sme začali našu spoluprácu. Že sú to už štyri roky? To vážne, ani sa mi nechce veriť. Čas plynie veľmi rýchlo a tie štyri roky ubehli ako voda…

Šéfredaktorka pani Lucia Tomečková pracuje dňom i nocou, a všetky moje maily rieši hneď ako ich odošlem.

Nie je sama

Dovolenka, čas s rodinou, chvíľa oddychu, aj to som už od nej počula – budem teraz pár dní mimo, nehnevajte sa, že neodpíšem hneď… už toľko krát som to od nej počula, ale odpoveď na mail mi prišla ešte v ten deň ako som mail odoslala. Ona pracuje stále a svoju prácu miluje (nie je sama).

Prajem celej redakcii dalito.sk ešte veľa ďalších výročí, aby nepoľavili a stále robili svoju prácu najlepšie ako vedia. Nedá mi nenapísať, že si našu spoluprácu veľmi vážim.

Priateľ v núdzi

Nezabudnem na to, ako nám počas korony (áno viem, práve nám začína ďalšia vlna) vychádzala vždy v ústrety a snažila sa poskytnúť reklamný priestor za naozaj veľmi výhodných podmienok.

Ako hovorí jedno staré porekadlo: „V núdzi poznáš priateľa,“ presne takto sa zachovala aj ona k nám. Nikto nevedel čo bude a ako bude. Spoločne sme to zvládli a verím, že budeme zvládať aj naďalej.

Teším sa na ďalšiu skvelú a bezproblémovú spoluprácu. Daito.sk – všetko najlepšie k narodením a veľa spokojných čitateľov!

(Ak vás tento článok zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)