Milan Škriniar: kapitánska páska a obnovenie s Interom: čo bude?

ilustračné foto: archív Dalito.sk
PR -

I napriek záujmu PSG o Škriniara zostáva mladý talent naďalej lojálny svojej pôvodnej zostave v Intere Miláno. Rokovania s “Nerazzurri” začínajú totiž už tento týždeň. Dvadsaťsedemročný stopér prišiel do Interu v lete 2017 zo Sampdorie Janov. V tejto sezóne talianskej Serie A odohral sedem zápasov bez gólového zápisu. Celkovo dal v drese Interu 11 gólov v 224 dueloch a už 1. januára môže rokovať aj s inými klubmi a ak by sa s niektorým z nich dohodol, v lete odchádza z mužstva.

Výkon na ihrisku

V Taliansku už narobil slovenskému futbalu veľmi dobré meno Marek Hamšík. Najnovšie ho dopĺňa jeho reprezentačný kolega Milan Škriniar. Jeho tím Inter Miláno predvádza na ihrisku skvelý výkon a Slovák nejedenkrát prekvapil skvelým výkonom. Za svoju kariéru pre Inter stihol ubrániť v zápasoch mená ako Ibrahimovič, Zapata a mnohých ˇˇdalších skvelých útočníkov. Talianske denníky o ňom stále píšu a je považovaný za “tank.”

Pokiaľ vás zaujíma ako to dopadne s prestupom, môžete si naň staviť na portáli https://online-stavkovanie.com/ako-stavit-na-majstrovstva-sveta-vo-futbale/

Osobný život nášho stredopoliara

Milan vyrastal v Žiari and hronom a mal len jeden detský sen. Jeho detským snom bolo stať sa futbalistom a hrať za množstvo skvelých klubov. Tento sen sa mu naplnil a ako každý športový talent, mal taktiež niečo spoločné s tým, že sa narodil v domácnosti, ktorá sa venovala tomuto športu. Milanov otec bol v skutočnosti bývalý futbalista, zatiaľ čo jeho starší brat má za sebou históriu hrania tohto športu.

Keď stredný obranca nakoniec odišiel zo Sampdorie do Interu Miláno, jeho príchod sa dostal na titulky novín, pretože prestupová čiastka 20 miliónov eur z neho urobila najdrahšieho slovenského hráča všetkých čias. Je dokázateľne že má  niekoľko ľudí, pre ktorých srdce Slováka bije. Jednou z nich je jeho priateľka a modelka, Barbora Hrončeková. Tvoria pár, odkedy Milan hrával za Sampdoriu.

Predtým, ako sa do záberu dostala obrancova priateľka, jeho otec, mama a ďalší členovia domácnosti boli zdrojmi 100-percentnej lásky a podpory, ktorú dostal. Na úvod Ľubomír Škriniar je otcom stredného obrancu. Kedysi bol amatérskym futbalistom a nepochybne pomohol Defenderovi rozvinúť nehynúcu vášeň pre tento šport. Aj v čase uvedenia životopisu Milana Skriniara jeho otec stále vedie odbornú analýzu výkonu svojho syna a neprestáva ho podnecovať k úspechu.

Aj Inter vie že Škriniar má svoju cenu

Podľa dávnejšej informácie na webe talianskeho denníka Gazzetta dello Sport odmietli zástupcovia Interu najnovšiu ponuku PSG na 60 miliónov eur spolu so stredopoliarom Julianom Draxlerom. Inter chce za slovenského centera iba finančnú obmenu, nakoľko potrebuje okresať náklady na platy hráčov v nasledujúcej sezóne o 10 až 15 percent a príchod ďalšieho Škriniara by tento zámer skomplikoval.

Inter požaduje aspoň 70 miliónov eur. Podľa francúzskych zdrojov by rokovania mali teraz smerovať k sume 76 miliónov, z toho by 61 bol základ a ďalších 15 miliónov v bonusoch v priebehu dvoch sezón. Tri milióny by boli za titul v Ligue 1, dva za triumf v Lige majstrov a po päť za minimálne 25 odohratých duelov Škriniara spolu v domácej lige a Lige majstrov v každej z prvých dvoch sezón.

Záver

Nech už prestup Slovenského Tanku dopadne akokoľvek, veríme že jeho húževnatosť a priebojnosť mu stále zostane blízka a že jeho výkon bude len napredovať i do budúcna. Je totiž množstvo hráčov ktorý o výkone aký má Slovenský obranca, môže len snívať.

pozn. redakcie: V reklamnom texte sa nachádza reklamný odkaz na hazardné hry (+18) zákona 30/2019 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

https://www.dalito.sk/sportovca-so-zmluvou-o-profesionalnom-vykonavani-sportu-nezabudnite-prihlasit-do-socialnej-poistovne/