Stĺpčeky

Milé naše deti, nie, takto to nefunguje!

Milé naše slovenské deti!

Dobre si zapamätajte tohto uja, lebo budem písať o ňom a jeho škaredom kráľovstve. Volá sa ujo Andrej Danko a v kráľovstve podvádzal. To kráľovstvo, je však aj moje a vaše a vašich rodičov a nielen uja Danka, ako si to mylne myslí.

Andrej Danko, predseda NR SR(SNS), ktorý mal opísať rigoróznu prácu/foto: FB Andrej Danko

Áno, to čo vám doma hovoria vaši rodičia, že v živote môžete naozaj niečo dokázať len čestnosťou a usilovnosťou, to naozaj platí. Neberte si vzor z uja Danka, aj keď rád používa fotografie s vami, deťmi, s našou budúcnosťou.


Neberte si vzor z toho, čo  ste včera možno videli v televízii. Z toho uja Danka, ktorému stačilo nečestne opísať svoju rigoróznu prácu, aby získal titul JUDr. .

A dokonca, napriek tomu, že v škole podvádzal, naďalej ostáva  predsedom národného parlamentu, teda nášho kráľovstva, lebo veľa ujov a tiet mu v tom včera pomohli, akoby to bolo správne. Nie, podvádzať sa nepatrí!

Nie, nie je to správne, je to skazené, podlé a veľmi veľmi zlé. Ak naozaj chcete niečo dokázať a naozaj sa v živote mať dobre, neberte si z týchto ujov a tiet vzor, kamarátov uja Danka, a dobre počúvajte vašich rodičov.

Fotografia predsedu SNS a NR SR na FB Andreja Danka, ktorý mal opísať rigoróznu prácu/foto: FB A. Danko

Učte sa poctivo a najlepšie na zahraničných vysokých školách, ktoré naozaj vo svete niečo znamenajú (naozaj sa to dá aj vďaka štipendiám, dokonca v ČR vás to stojí rovnako ako v SR a tam si vzdelanie a záverečné práce úplne inak vážia), lebo včerajším dňom všetky slovenské školy na Slovensku spadli do jedného veľkého spoločného skazeného vreca podvodov a zla.

Ich ujovia a tety, ktorí tie školy totiž spravujú do dnešného dňa jasne verejne neodsúdili tohto uja Danka a nepovedali, že podvádzať sa nepatrí ujo Danko! Ani raz ujovi Dankovi nedali po zadku. Že bac-bac, toto sa nesmie ujo Danko!

Milé deti, prosím, počúvajte doma vašich, určite sa vám snažia poradiť čo najlepšie, aby ste sa raz naozaj nemuseli veľmi hanbiť, lebo to, aký vzor vám ukazuje ujo Danko a spol s ujami a tetami, nie je správny a je to bac-bac, škaredé a nesprávne. Toto sa nepatrí!!! Nie, nie je správne, ako napísal môj známy, že sa v našom kráľovstve, na Slovensku, stratila hanba.


Fotografia predsedu SNS a NR SR na FB Andreja Danka, ktorý mal opísať rigoróznu prácu/foto: FB A. Danko

Keď som sa v roku 2011 vrátila po troch rokoch z redakcie športu STV do redakcie spravodajstva STV a bola po čase na svojej prvej spravodajskej výrobe, vtedajší predseda parlamentu za KDH Pavol Hrušovský ma tesne pred rozhovorom do správ oslovil:

„Pani Tomečková, rád vás vidím, ako sa máte? Odpovedala som: „Pán predseda parlamentu, výborne! Dcéra je už chvalabohu za veľkou mlákou v zahraničí a urobím všetko preto, aby sa už do tejto krajiny nevrátila a my s manželom to tu už nejako doklepeme.“

A on, zalomil katolícky ruky ako v kostole a povedal: „Chápem, deti sú prvoradé!“

Takže tak, milé deti, nič sa nezmenilo a bude ešte horšie. Vlastne, včera sa v našom kráľovstve zmenilo strašne veľa, smerujeme rovno do papule veľmi veľmi skazeného škaredého draka.

Podporte nás

Takže, hneď, ako vám vaši rodičia poradia a všetko doma vysvetlia, utekajte, lebo už ide! Škaredý veľký drak.

Ak naozaj chcete niečo v živote dokázať, utekajte ďááálééékóóó!!!  Aby ste sa ani náhodou nenakazili podvodmi. Lebo nie, v slušnom kráľovstve a medzi slušnými poddanými  to takto nefunguje, ako vám ukázal ujo Andrej Danko. V slušnom kráľovstve stále platí, že dobro vyhráva nad zlom.


Milé naše slovenské deti, včera sa v našom kráľovstve stala strašná vec, verím, že to neovplyvní vás a vaše hodnoty a tým vašu budúcnosť. Máte ju len a len vo svojich rukách.

Môže vás zaujať:

Bože, DANKO: „Je mi cťou pozdraviť našich bratov v mene NR SR v pléne ich parlamentu.“


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *