Milé naše deti, zachráň sa, kto môže, lebo na Slovensku sa totálne stratila hanba!

Dalito.sk/Aj predseda vlády SR Igor Matovič (OĽaNO) sa rád fotí s deťmi/foto: FB Igor Matovič

Milé naše deti, nie, takto to nefunguje!

Dobre si zapamätajte nielen uja Danka, uja Kollára, uja Gröhlinga, ale dokonca aj uja Matoviča, tých ujov, lebo budem písať o nich a ich škaredom pokrivenom kráľovstve, ktoré sa volá Slovensko, kde sa stratila hanba.

Všetci sú to významní predstavitelia kráľovstva a oni v tom kráľovstve podvádzali a tvária sa, že je to tak správne. To kráľovstvo je však aj moje, vaše a vašich rodičov a nielen uja Danka, uja Kollára, uja Gröhlinga a uja Matoviča, ako si to mylne myslia a ďalej škrupulentne kážu o morálke a o tom, ako máme žiť.

Áno, to čo vám doma hovoria vaši rodičia, že v živote môžete naozaj niečo dokázať len čestnosťou a usilovnosťou, to naozaj platí. Neberte si vzor z týchto ujov, aj keď radi používajú fotografie s vami, deťmi, s našou budúcnosťou.

Neberte si vzor z toho, čo vidíte a počujete možno aj v televízii. Z tých ujov, ktorým stačilo nečestne opísať svoju záverečnú vysokoškolskú prácu, aby získal vytúžení titul. Sú totiž na svete ďaleko rešpektovanejší ujovia a tety, králi a kráľovné aj bez vysokoškolského titulu, ktorý naozaj nestihli získať popri práci, keďže ho nechceli dostať podvodom.

Sú to ujovia, ktorí dokonca, napriek tomu, že v škole podvádzali, naďalej ostávajú vo svojich najvyšších štátnych funkciách a kážu morálku a slušnosť v našej krajine, teda nášho kráľovstva. A ešte aj veľa ujov a tiet im to ospravedlňujú a tlieskajú, akoby to bolo správne. Čo tam potom, že ich to ešte zvýhodní aj na dôchodku, okrem teda iného, toho najdôležitejšie. Nie, podvádzať sa nepatrí!

Nie, nie je to správne, je to skazené, podlé a veľmi veľmi zlé. Ak naozaj chcete niečo dokázať a naozaj sa v živote mať dobre, neberte si z týchto ujov a tiet vzor a dobre počúvajte vašich rodičov.

Učte sa poctivo a najlepšie na zahraničných vysokých školách, ktoré naozaj vo svete niečo znamenajú (naozaj sa to dá aj vďaka štipendiám, dokonca v ČR vás to stojí rovnako ako v SR a tam si vzdelanie a záverečné práce úplne inak vážia), lebo včerajším dňom všetky slovenské školy na Slovensku definitívne spadli do jedného veľkého spoločného skazeného vreca podvodov a zla. Pán Boh ochraňuj všetkých obyvateľov tohto kráľovstva, ktorí dúfajú, že snáď takto nezískavajú vzdelanie aj študenti na lekárskych fakultách.

Milé deti, prosím, počúvajte doma vašich, určite sa vám snažia poradiť čo najlepšie, aby ste sa raz naozaj nemuseli veľmi hanbiť, lebo to, aký vzor vám ukazujú pomýlení ujovia a tety, nie je správny a je to bac-bac, škaredé a nesprávne. Toto sa nepatrí!!! Nie, nie je správne, ako napísal môj známy, že sa v našom kráľovstve, na Slovensku, stratila hanba.

Keď som sa v roku 2011 vrátila po troch rokoch z redakcie športu STV do redakcie spravodajstva STV a bola po čase na svojej prvej spravodajskej výrobe, vtedajší predseda parlamentu za KDH Pavol Hrušovský ma tesne pred rozhovorom do správ oslovil:

„Pani Tomečková, rád vás vidím, ako sa máte? Odpovedala som: „Pán predseda parlamentu, výborne! Dcéra je už chvalabohu za veľkou mlákou v zahraničí a urobím všetko preto, aby sa už do tejto krajiny nevrátila a my s manželom to tu už nejako doklepeme.“

A on, zalomil katolícky ruky ako v kostole a povedal: „Chápem, deti sú prvoradé!“

Takže tak, milé deti, nič sa nezmenilo a bude ešte horšie. Vlastne, včera sa v našom kráľovstve zmenilo strašne veľa, smerujeme rovno do papule veľmi veľmi skazeného škaredého a pomýleného draka. Zachráň sa, kto môže!

P.S. Žijeme len tak, ako sme to pokazili a ako si zaslúžime, ale naozaj si toto zaslúžia aj naše deti? Tak málo?

https://www.dalito.sk/mile-nase-deti-nie-takto-nefunguje/