Šport

Milovníci hokeja, zapojte sa do unikátnej súťaže o unikátnu cenu!

Šéfredaktorka DALITO Lucia Tomečková už viac ako týždeň cestuje po celom Slovensku a spovedá funkcionárov hokejových klubov, ktorých je v našej hokejovej krajine 102.

Aj vďaka niektorým reakciám na zverejnené informácie má subjektívny pocit, že v tom slovenskom hokeji to je niekde , ako v slávnej pesničke ešte slávnejšieho muzikálu Neberte nám princeznú: Spravilo sa to samo.

Zhodou okolností si pri tejto príležitosti uvedomila, že vo videu pesničky vystupujú aj slovenskí hokejisti.

Viete, ktorí hokejisti to sú?

Odpovede môžete zasielať na redakcia@dalito.sk, alebo zverejniť pod status súťaže na FB.

DALITO zo správnych odpovedí vyžrebuje v piatok večer jedného výhercu, ktorého pozývame už túto sobotu 6.4.2019 o 14,00 hod na zimný štadión v Ružinove v Bratislave, kde sa začína zápas medzi dorastencami HK Ružinov a HK Trnava o postup do extraligy!

Stav série je momentálne 1:1.

Víťaza súťaže osobne pozýva prezidentka HK Trnava Adriana Hosťovecká na kávu, čaj, štrúdľu a pagáč do najlepšieho hokejového bufetu v Bratislave k tete Olinke!!! A teta Olinka vie o hokeji toho najviac! A možno príde aj Zdeno Cíger!

Sponzorom tejto jedinečnej výhry je redakcia DALITO.

Ak meno nikto neuhádne, výhercu vyžrebujeme z tých, ktorí súťaž na FB zdieľali.

Do súťaže sa môžu zapojiť aj mládežnícki reprezentační tréneri, samotní hráči, rozhodcovia zápasu, tréneri, zamestnanci štadióna, vrátane zástupcov SZĽH so zmyslom pre humor.

Víťazovi už dopredu blahoželáme, pretože určite pôjde o jedinečný hokejový zážitok!

….. A VÍŤAZKOU SA STÁVA Dagmar Dagi Haroniková, ktorá na FB správne uviedla, že vo videu účinkuje Jozef Vrábel a jeho brat Michal. Srdečne blahoželáme a víťazku prosíme, aby nás kontaktovala na redakcia@dalito.sk. 

DALITO sa dohodlo so SZĽH. Kluby, už je to len na vás


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *