Náušnice a kabelka sú neoddeliteľnou súčasťou dámskych outfitov

Dalito.sk/ilustračné foto: Molodid Studio / Shutterstock.com
PR -

Ak patríte medzi milovníčky módy, určite si dávate vždy, keď opúšťate svoj domov, záležať na vašom outfite. A každá milovníčka módy vie, že dať si záležať je potrebné nielen na oblečení, či obuvi, ale aj na rôznych doplnkoch.

Vhodné náušnice pre každú tvár

Áno, „podčiarknuť“ krásu ženy dokáže aj jej úsmev, obzvlášť ak nedávno podstúpila endodonciu, ktorá ju zbavila problémov so zubami a teraz jej nič nebráni prezentovať svoj krásny úsmev. Ale čo by to bolo za milovníčku módy ak by doma nemala rôzne šperky a kabelky?

Sú to práve šperky, ktoré si väčšina zrejme predstaví, keď sa spomenú dámske doplnky. Zrejme najvšestrannejšími šperkami sú náušnice. To, že ich ženy nosia najčastejšie spomedzi všetkých šperkov, je toho dôsledkom.

Svoje obľúbené náušnice Guess môžete nosiť nielen s elegantnými šatami, ale aj so „všednejšími“ outfitmi počas bežných dní, ktoré trávite v práci, či užívaním si voľného času. Pri výbere náušníc by ste sa mali zamerať na tvar vašej tváre, tón pleti a samozrejme aj účes, keďže niektoré účesy dávajú určitým náušniciam vyniknúť viac, niektoré menej. A ak si vyberáte náušnice na špecifickú udalosť, zvážte aj to, či by ste nemali náušnice prispôsobiť aj charakteru tejto udalosti.

Ideálna kabelka na každú príležitosť

Prejdime teraz ešte ku kabelkám. Tie sú vernými spoločníčkami všetkých žien pri rôznych príležitostiach. Elegantné talianske kožené kabelky sú vernou súčasťou vašich pracovných outfitov a sprevádzajú vás vždy, keď chcete vyzerať maximálne elegantne.

Pokiaľ obľubuje ležérnosť, skvelou voľbou sú crossbody kabelky, ktoré vám dodajú maximálnu voľnosť pri ich nosení. Ale aj „klasické“ kabelky nájdete v mnohých ležérnejšie ladených prevedeniach ako stvorených na dni, keď vám ide hlavne o pohodlie.

A zabudnúť nesmieme ani na decentné spoločenské kabelky, do ktorých síce zmestíte len to najnutnejšie, ale dokážu skvelo doladiť váš outift na akejkoľvek spoločenskej udalosti. A vôbec, na spoločenskej udalosti toho pri sebe aj tak moc nepotrebujete.