Stĺpčeky

Neviem ako poďakovať

Ani neviem ako začať. Ako vyjadriť to, čo naozaj cítim, tú vďačnosť.  Ďakujem mi príde málo, ale inú možnosť nemám, takže ĎAKUJEM! Alebo veľká VĎAKA? Sama neviem.

V živote som nič nedostala.  Žiadny balík na štart do života, žiadne prilepšenie v ťažkých chvíľach. To, čo som si kedysi musela požičať som vždy vrátila do koruny.

Takže teraz, keď pracujem na svojom a verte, aké to je ťažké vie pochopiť len ten, kto zažil, veľmi citlivo vnímam pomoc každého, kto nemusí, ale len jednoducho chce.


Každý mesiac si robím vyúčtovanie. Do firmy som predsa vložila tvrdo zarobené zdanené peniaze. Portál som založila z vlastných ušetrených peňazí, preto potrebujem vedieť, ako sa Dalito darí najmä finančne.

Keď som si včera na účte opäť všimla platby, na podporu portálu Dalito od Zuzany Almáši Koreňovej, aj Lucie Tehlárovej, dojalo ma to. Nejde o veľké sumy, ale presne na tom nezáleží, ale na tom, že viem, že sú aj ľudia, ktorí nás radi čítajú, či dokonca niekedy aj napíšu a ešte aj vedia, že média na internete, ktorý je zadarmo, to len s veľkými ťažkosťami dávajú. Že za uznanie a lajky nezaplatíme šeky, technickú podporu, platby za agentúru a opäť možno raz aj za honoráre a množstvo iného potrebného na chod. A Dalito nepodvádza, v ničom, v ekonomike ani čítanosti . Preto, že Dalito je o slušných a pre slušných. Neslušných budem na sociálnych sieťach mazať.

Dojme vás to aj preto, že nie je veľa ľudí, ktorí idú s kožou na trh so svojimi myšlienkami a názormi, za ktorými si stoja a sú na ne aj hrdí. Myšlienky, ktoré niekto číta zadarmo a aj tak ich agresívne virtuálne ovracia a spolu s osobnými invektívami napadne tak, že vám ostane až ťažko. A to len preto, že internet je pre všetkých zadarmo, aj pre frustrovaných a nešťastných.  Ako raz povedal môj kamarát, je neuveriteľné, akí ľudia majú techniku s netom a ešte ju vedia aj používať.

Ako som raz napísala, socializmus mi skomplikoval život v jedinom. Že aj skazení ľudia ho môžu využívať zadarmo  a tiež zadarmo, len tak „z dobrého pocitu“ a bez absolútnej sebareflexie šíriť zlobu a zlo a urážať len preto, že majú na vec iný názor. Lebo keby bol socializmus, internet by bol zakázaný a ku mne by sa takýto ľudia inak nemali šancu dostať, do mojej blízkosti a blízkosti mojej rodiny.

Ale to by zasa nemohlo byť ani DALITO a tak som šťastná, ako pri inom, že máme demokraciu. A že sú stále ľudia, ktorí chápu, že aj práca s hlavou, vedomosťami a skúsenosťami potrebuje podporiť. Nielen tovar pri pokladni.

Takže ešte raz, obrovská vďaka Vám dámy, že žijete život v súvislostiach a za podporu Dalito. Za vaše trvalé príkazy, ktorými každý mesiac redakciu podporíte. Obrovská vďaka aj pánovi Kopeckému, nesmierne si to vážim. Ďakujem aj páni Šebestovi aj ďalším.  Veď som Vás ani predtým nepoznala.


Písať pre slušných a o slušných je ťažké bez toho, aby ste podvádzali a umelo vylepšovali čítanosti. Pretože vo svete internetu letia kauzy, bulvár a iné podvody. Napriek tomu sa nevzdám myšlienky, že aj na Slovensku či v Česku si ľudia prečítajú slušný portál pre slušných a pracovitých ľudí. Takže vďaka Vám, nesmierne si vážim Vašu podporu, ktorú investujem jedine do chodu redakcie.

A veľká vďaka aj iným autorom,  Adriane Hosťoveckej, Marcele Václavkovej Konrádovej, Radke Bačíkovej, Gabike Nemkyovej, Natálii Šultýsovej, Lucii Horváthovej, Richardovi Liptákovi, Petre Hublovej, Eve Koprene, Marekovi Trubačovi a Milanovi Bunovi. Aj Viki Oravcovej a Jánovi Ferusovi.

Ani neviem ako skončiť . Ako vyjadriť to, čo naozaj cítim, tú vďačnosť.  Ďakujem mi príde málo, ale inú možnosť nemám, takže ešte raz ĎAKUJEM! Alebo veľká VĎAKA? Sama neviem či to nie je málo.

Môže vás zaujať:

Podporte násKomentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *