Správy

Nezabudnuteľné v Medickej záhrade. Staré Mesto je yoga friendly

Aj bratislavské Staré Mesto podporí 21. júna Medzinárodný deň jogy. V týždni od 21. do 26. júna pripravilo spolu so skúsenou lektorkou jogy sériu cvičení. Podujatie vyvrcholí v sobotu 26. júna v Medickej záhrade. Dalito.sk o tom informoval Matej Števove, vedúci kancelárie starostky a hovorca mestskej časti.

Staromestské podujatie Staré Mesto je yoga friendly sa oficiálne začne v pondelok 21. júna o 10.00 h v parčíku na Vajanského nábreží. „Hodinu bude viesť kvalifikovaná lektorka z Indie, Jaiwanti Singh, ktorá má s jogou dlhoročné skúsenosti,“ informovala starostka Starého Mesta Zuzana Aufrichtová.

Medzinárodný deň jogy sa riadi špeciálnym protokolom, ktorý definuje aj oblečenie. Podľa Jaiwanti Singh však stačí obliecť si biele tričko, „zvyšok oblečenie je na výbere každého cvičenca,“ upresnila.


Cvičene potrvá 45 minút, účasť je bezplatná.

V rámci Medzinárodného dňa jogy sa bude v Starom Meste cvičiť aj v Parku Gábora Barossa na Šafárikovom námestí – od utorka 22. 6. do piatka 25. 6., vždy od 17.30. Akcia vyvrcholí spoločným cvičením v Medickej záhrade v sobotu 26. júna o 9.00 h.

Staré Mesto bude v lekciách jogy pokračovať až do decembra. Pripravené sú špeciálne cvičenia pre tehotné ženy, seniorov, rodičov s deťmi ale aj klasika pre každého. Podrobné informácie nájdu záujemcovia na stránke staremesto.sk, na FB profile Staré Mesto – srdce Bratislavy a v bezplatnej mobilnej aplikácii SOM Staré Mesto.


(Ak vás tento článok zaujal, redakcii Dalito.sk môžete darovať kávu)


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *