Odmeňte svoju študujúcu partnerku

Dalito.sk/foto: stockfour / Shutterstock.com
PR -

Ak máte partnerku, ktorá študuje na vysokej škole a práve úspešne ukončila semester a s ním spojené skúškové obdobie, určite by si zaslúžila poriadny relax. Tak jej ho doprajte!

Ani štúdium z domu nie je jednoduché

Študenti počas tohto ročníka trávili viac času doma ako na univerzite. Neznamená to však, že to mali jednoduché. Seminárne práce, testy, skúšky, to všetko vysokoškolákov neobišlo aj napriek tomu, že sa vzdelávali prevažne online.

Je pravdou, že nastaviť si fungujúci spôsob dištančného vzdelávania je na vysokej škole jednoduchšie ako na základnej škole. Už len z toho dôvodu, že na vysokých školách študujú dospelí ľudia a nie malé deti, ktoré je niekedy problém zvládnuť aj pri normálnej výučbe v škole.

Avšak aj mnohých vysokoškolákov dištančné vzdelávanie obmedzovalo. Či už kvôli nemožnosti vykonávania praktických častí vyučovania (ak patria k ich študijnému odboru), alebo jednoducho preto, že im chýbal sociálny kontakt s ostatnými.

Ideálne miesto pre relax

Preto ak vaša partnerka patrí medzi študentov, ktorí študujú počas pandémie, určite by jej prišlo po náročnom semestri vhod vyraziť niekam mimo štyroch stien izby, v ktorej trávila štúdium. Rezervujte si preto pobyt v hoteli na Liptove.

A prečo práve na Liptove? Je jedno, aké sú vaše záľuby alebo ako si predstavujete ideálne strávený pobyt niekde mimo domova, Liptov ponúkne komukoľvek to pravé.

„Vodné tvory“ majú veľký výber aquaparkov na vybláznenie. Ak chcete vo vode skôr relaxovať, môžete vyskúšať liečivé účinky termálnych prameňov. Ak máte naviac radi adrenalín, rozhodne vyskúšajte rafting. Pre „suchozemcov“ sú naopak vhodné nespočetné turistické trasy alebo ak hľadáte väčšiu výzvu, možnosť vyskúšať si lezenie po skalách.

A aby mala vaša partnerka na Liptov aj inú pamiatku popri zážitkoch uchovaných v pamäti, či zväčšnených na fotkách, zoberte ju na romantickú večeru a obdarujte ju krásnymi zlatými náušnicami. Potom určite rýchlo zabudne na všetok stres zo školy a skúšok a bude sa tešiť na leto a s ním spojený oddych po vašom boku.