Poradňa

Originálne darčeky pre nežné polovičky

Výročie, Valentín, ale aj MDŽ sú sviatky, počas ktorých ženy očakávajú darčeky od svojich polovičiek. Okrem týchto „sviatkov“ však nesmú muži zabúdať ani na meniny, či narodeniny.

Ak hľadáte originálne darčeky pre svoje nežné polovičky, ponúkneme vám pár zaujímavých tipov.

Kvety trochu inak

Kvety sú originálnym darčekom vhodným snáď na každú príležitosť. Ak ale chcete partnerku prekvapiť, odporúčame vám riešiť donášku kvetov. Doručenie kvetov na vami určenú adresu, čiže na adresu, kde sa bude nachádzať vaša partnerka, sú originálny spôsob, ako partnerku prekvapiť a zároveň obdarovať. Nezabúdajte ale vybrať obľúbené kvety svojej partnerky. Doručenie kvetov by partnerku až tak nepotešilo, keby ste jej poslali kyticu z kvetov, ktoré nemá rada.

Dámske tričko s vtipnou potlačou

K originálnym darčekom okrem kvetov môžeme zaradiť aj dámske tričká s vtipnou potlačou. Pekné dámske tričká z kvalitnej bavlny a s originálnou potlačou sú príjemným úsmevným darčekom, ktorý zaručene poteší každú ženu. Treba nájsť tričko s originálnou vtipnou potlačou, ktorá bude vystihovať vašu partnerku. Takýto darček je originálny a máloktorá žena ho bude očakávať.

Vstupenky do divadla

Aj keď momentálna situácia nedovoľuje navštevovať divadlá, to sa však postupom času zmení. Ak chcete potešiť originálnym darčekom, ktorý zaručene poteší, skúste vybrať divadelné predstavenie v obľúbenom divadle vašej partnerky. Samozrejme, kúpte dve vstupenky – pre partnerku a aj pre vás. Užijete si príjemný večer s kultúrou a vyčaríte úsmev na tvári svojej milovanej ženy.

Bazén, vírivka

Keďže je vysoká pravdepodobnosť, že sa za hranice nedostaneme, môžeme si dovolenku spraviť aj na záhrade, a to tak, že si zaobstaráme vlastný bazén, či vírivku. Odporúčame do zeme zapustený bazén s kvalitným zastrešením a štýlovým bazénovým lemom. Ak ale nemáte priestor na bazén zapustený do zeme, odporúčame vám moderné akrylátové vírivky. Sú štýlové, nadčasové a veľmi kvalitné.

Prekvapte partnerku novým bazénom alebo vírivkou. Jedná sa o síce drahší darček, ale zato veľmi kvalitný a trváci, z ktorého sa budete obaja tešiť viac rokov.


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *