Ostali ste cez pandémiu sama? Zmeňte to pri najbližšej príležitosti

Dalito.sk/ilustračné foto: MilanMarkovic78 / Shutterstock.com
PR -

Pandémia má okrem samozrejmých vplyvov na zdravie v podobe samotného ochorenia aj vplyv na psychiku mnohých ľudí. Spôsobili to hlavne nevyhnutné opatrenia v podobe zákazov vychádzania a nemožnosti organizovania spoločenských podujatí. Ťažko to znášali hlavne ľudia, ktorí žijú sami.

A nemusia to byť len starí ľudia, ale aj mladí, ktorých pandémia zastihla „single“.

Šaty pre každú postavu

V prípade, že toto je aj váš prípad a teraz vás vaša kamarátka volá na svadbu a vám sa moc nechce ísť samej, pozvanie rozhodne neodmietajte. Máte ideálnu príležitosť stretnúť sa s novými ľuďmi a možno si aj nájsť potenciálneho partnera. Nikto predsa nepovedal, že tam budú len samé páry.

Ako však docieliť, aby si slobodní muži všimli práve vás? Prvý dojem je dôležitý a preto si treba správne zvoliť spoločenské šaty. Nezúfajte pritom ak nedisponujete ideálnymi mierami.

Vhodne zvolené šaty, ktoré šikovne zakryjú nedostatky a naviac premyslene zvýraznia prednosti, dokážu urobiť veľký rozdiel. Môže sa tak stať, že aj dáma, ktorá by si želala zhodiť nejaké to kilo naviac, môže vhodným výberom šiat vyzerať lepšie ako tá, ktorá sa síce pýši dokonalou figúrou, ale vybrala si zlé šaty.

Káva z kaviarne alebo v pohodlí domova?

Dobrý výber šiat vám môže „vybaviť“ nejedno pozvanie do niektorej z miestnych kaviarní. Tam už nemusíte ísť tak nahodená ako na svadbu, o to viac však budete musieť zaujať nielen vzhľadom, ale aj tým, čo máte v hlave. Ak teda nechcete, aby sa muž, ktorý vás pozval na kávu, rozhodoval len podľa výzoru. S takým by ste to zrejme ďaleko nedotiahli.

Ak takéto rande dopadne tak, že nebudete mať príliš chuť si ho zopakovať, prípadne ak sa aj napriek vašej snahe nenájde nikto, kto by vás naň pozval, nezúfajte. Spolu s uvoľňujúcimi sa opatreniami budete mať čoskoro viac príležitostí na nájdenie toho pravého a zatiaľ si tú kávu môžete spraviť aj doma.

Ak naviac máte doma špičkový kávovar Miele, káva vám z neho bude chutiť rovnako ako keby ste ju pili vo vychýrenej kaviarni. A nemusíte pritom riešiť, čo máte oblečené a či máte dobrý účes a make-up.