Overené darčeky, ktoré určite potešia vašu partnerku

Dalito.sk/ilustračné foto: Arthur-studio10 / Shutterstock
PR -

Aj keď sa nájdu muži, ktorí neradi vyberajú darčeky pre svoje partnerky, keďže pravidelne majú problém vymyslieť aký darček by bol ten správny, nemusíte medzi nich patriť. Keď si naozaj neviete rady, môžete zvoliť niektorý z darčekov, ktoré zabodujú zrejme vždy.

Dá sa vôbec niečo pokaziť kvetmi?

Poznáte ženu, ktorá by sa nepotešila kytici krásnych kvetov? Ani my nie, takže si môžete byť istý, že kvetmi nič nepokazíte. A je jedno, v akej budú podobe. Môže to byť kvet v kvetináči, tradičná kytica ruží alebo v súčasnosti populárne kvetinové boxy, ktoré sú naozaj originálnym „prevedením“ tradičných kytíc.

Aj keď živé kvety (pokiaľ nehovoríme o tých v kvetináči) nevydržia večne, tých niekoľko dní budú vašej partnerke zaručene robiť obrovskú radosť. A možno ani neprejde okolo nich bez toho, aby k nim neprivoňala.

Nemusíte svoju polovičku vyvažovať zlatom. Postačí aj zlatý šperk

Ďalšou zo stávok na istotu sú krásne zlaté šperky. V závislosti od kvality zlata, či prípadnej prítomnosti drahých kameňov sa síce presúvame do vyšších cenových kategórií, ale na druhej strane, kvalitný šperk vydrží vašej partnerke prakticky večne.

A ako vybrať správny šperk? Ak nerátame prstene, pri ktorých potrebujete vedieť správnu veľkosť, malo by vám stačiť trafiť sa do vkusu vašej partnerky dizajnom šperku. Ak bežne nosí šperky, budete to mať o to jednoduchšie lebo sa šperkami, ktoré už má, budete môcť inšpirovať.

Len málo darov sa vyrovná dobrej knihe

Ak predsa len musíte alebo chcete ostať v nižších cenových kategóriach a drahšie darčeky si prípadne nechať na naozaj špeciálne príležitosti, ale zároveň nechcete ostať len pri kvetoch, či fľaši dobrého vína a podobných „dočasných“ darčekoch, dobrou voľbou môže byť nejaká zaujímavá kniha.

Samozrejme, musí mať vaša partnerka ku knihám vzťah. Ak ju skrátka čítanie nebaví, nech ide o akúkoľvek knihu, takémuto darčeku sa pochopiteľne vyhnite. Ak jej však čítanie nie je cudzie, určite sa poteší. Treba si samozrejme všimnúť aké knihy rada číta a tým sa riadiť pri výbere.

V súčasnosti populárne detektívky, veľkolepé fantasy ságy, biografie úspešných osobností alebo dokonca pútavé životopisy svätých? Jednoducho si prezrite jej knižnicu a určite budete hneď vedieť, ktorá z knižných noviniek alebo kultových klasík bude pre vašu polovičku tá pravá.