Blogy

Pes „tiež premiér SR matovič (OĽANO)“ mi už za viac viet ani nestojí

Matovič dnes v rádiu Expres (8:55) povedal na margo zahraničných Slovákov, ktorí sa nevedia dostať domov: „… nenechať sa vyrušovať krikľúňmi z boku alebo spoza plotu, kričiacimi… ísť v duchu takého toho, ako sa hovorí, že psy štekajú karavána ide ďalej.“

Len chorý premiér na hlavu môže vlastných občanov nazvať „štekajúcimi psami“.

Ako som už písala, takto sa správa už len novodobý fašista, ktorý rozdeľuje vlastných občanov nielen už na „von“ a dnu, ale dokonca aj na psov vonku, doma možno svoje ovečky.  


Nevadí, raz sa mu to vráti a ja sa na to budem pozerať z civilizovanej krajiny. Lebo nemám už strach len zo štátnej karantény a prenasledovania štátnou garnitúrou, mám strach z toho nebezpečného rozdeľovania, šírenia nenávisti a arogancie priamo ústami premiéra, porušovania ľudských práv a všetkých znakov fašizmu. Však čo si budeme, aj pri správe ombudsmanky, všetci vieme, ako hlasovali.

Ešte chvíľu a zopár jeho výstupov a občania SR budú môcť požiadať o politický azyl v inej krajine.

Slovensko si evidentne zvolilo ďalšieho psychicky narušeného premiéra. Čo ma upokojuje je, že Európska únia a lídri štátov EÚ to vidia. Zatiaľ na jeho správanie reagujú len jemnou verbálnou diplomatickou rečou. Ale dnes som ju už po videokonferencii V4 a nemeckej kancelárky Angely Merkelovej jasnejšie počula.

Ďalšia etapa bude tá, ekonomická… A verím, že to vidia a počujú aj tí, ktorí doteraz rozmýšľali nad tým, že by na Slovensku investovali. Inak, všimli ste si, že nám únia odkázala, že veľkú finančnú pomoc budú rozdeľovať podľa zdravotného dopadu koronavírusu na obyvateľstvo? Slovensko bolo jednotkou, ostrovom Nádeje, čo si myslíte, akú pomoc teda nakoniec dostane? Však na Slovensku nebolo nič, len „psychiatrický blackout“, tak aká pomoc vážení?

Mrzí ma len to, čo si myslia národy EÚ, aj mimo nej rozvinuté národy, o slovenskej spoločnosti, ktorá si zvolila takéhoto mentálne narušeného človeka.  

A preto som hrdá, že som Európanka. Po tomto dnešnom výkone „tiež premiéra matoviča“ sa domov potrebujem dostať už iba na 48 hodín, zrušiť živnosť, firmu… Pretože ja sa bojím takej krajiny, ktorá má takého „tiež premiéra“.


Áno, bez zahraničných Slovákov, cezhraničných pracovníkov…  Slovensko prežije, možno, garantujem však, že takýto narušený človek, časom ale začne rozdeľovať aj tých na tej správnej strane hranice, tých „doma“. Lebo ak si myslíte, že vás doma sa to netýka, tak ste na veľkom omyle. Každého jedného z vás! A podľa všetkého on to fakt DÁ, on to fakt dokáže! A už čoskoro.

Neveríte? Uvidíte! Zažijete! Škoda, Slovensko malo dostať nádej, malo obrovskú nádej na zmenu… malo. Pes „tiež premiér SR matovič (OĽANO)“  mi už za viac viet ani nestojí.


Komentáre (1)
  1. Avatar Andrej píše:

    Zasa prekrútené slová. Povedal len príslovie… a v úplne inom duchu to bolo myslené ako je to tu.. v článku opísané!

    Koľko z vás si pozrelo to video? Matovič o tom hovorí v rádiu Expres (8 minúta).

    Príklad: Keď sa niekomu niečo nepáči u mňa v práci… dotyčný mi ani nič nepovedal.. len sa sťažuje za mojím chrbátom… a ja mu na to poviem: „Prečo si mi nič nepovedal, mohli sme to spolu vyriešiť… ale.. ako sa hovorí, nemému dieťaťu ani jeho matka nerozumie.“ Znamená to, že som ho označil za nemého? Fakt? 😀

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *