Spektrum

Po štekajúcich psoch za plotom, poľná kuchyňa miesto podpory štátu hoteliérom

Slovenská vláda sa dnes stretla na svojom 21. zasadaní a rozhodovať mala aj o ekonomických opatreniach, ktoré majú zachrániť Slovensko pred vážnou recesiou a dopadom pandémie koronavírusu na podnikateľov, ale aj bežných ľudí.  

Po včerajších psoch za plotom (rozumej slovenských občanov SR za hranicami) Richard Sulík, minister hospodárstva SR (SaS) po rokovaní slovenskej vlády aj o podpore a opatreniach proti hrozivému dopadu na slovenskú ekonomiku na tlačovej konferencii na otázku JOJ, odpovedal nasledovne.

Otázka TV JOJ: „Bude štát intenzívnejšie podporovať slovenský cestovný trh, rekreačné poukazy a podobne, lebo hoteliéri dnes mali naozaj veľké výhrady, že sa na nich pomoc nevťahuje, takže, aby vôbec mali kde slovenskí občania stráviť letnú dovolenku.“


Odpoveď Richarda Sulíka, ministra hospodárstva SR (SaS): „Napríklad tak, že ja pôjdem do Terchovej. S rodinkou aj so susedmi sme sa dohodli, že strávime príjemné chvíle na Slovensku tento rok.“

Televízia TV JOJ: „A budete kam mať ísť, ak tie hotely a penzióny dovtedy neskrachujú?“

Sulík: „Beriem poľnú kuchyňu so sebou, Igorovi halušky navarím, nemajte najmenšiu obavu.“

Dalito.sk v tejto súvislosti ponúka zoznam najlacnejších receptov, ktoré doteraz redakcia zverejnila. Štátna podpora podľa mnohých podnikateľov na Slovensku je zo strany štátu absolútne nezvládnutá a krajinu čakajú časy, ktoré si stále nikto nevie predstaviť, lebo ich doteraz ešte nikto nezažil.

Šetrenie je preto na mieste a ak nie je z čoho šetriť, možno lacné recepty od Dalito prídu ešte vhod.


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *