PR články

Poradíme, ako naplánovať zásnuby

Plánovanie sobáša, ale aj zásnub je pre páry to najkrajšie a zároveň aj najstresujúcejšie. Niektorí muži nevedia, ako naplánovať zásnuby a boja sa, že partnerkám sa ich plán nebude páčiť.

Ak plánujete svoju partnerku požiadať o ruku, poradíme vám, ako naplánovať zásnuby.

Urobte si prieskum v klenotníctvach

Začnite tým, že si spravíte prieskum v klenotníctvách. Vybrať pekný zásnubný prsteň sa môže zdať byť ťažké. Ťažké to ale nebude, ak budete mať ako takú predstavu, čo sa vašej partnerke páči. Skúste si pozrieť šperkovnicu svojej partnerky. Stačí, ak vezmete nejaký prsteň zo šperkovnice a zájdete do klenotníctva. Predajcovia klenotníctiev vám poradia, aký zásnubný prsteň vybrať.

Dôležitá ale je aj správna veľkosť. Aj keď viaceré klenotníctva ponúkajú možnosť úpravy veľkosti, odporúčame vám zistiť si veľkosť prsteňov, ktoré vaša partnerka nosí. Urobíte to tak, že donesiete nosený prsteň do predajne šperkov, kde vám zistia veľkosť prsteňa. Najlepšie pre vás bude, ak vám partnerka povie, akú veľkosť prsteňa nosí, poprípade spolu zájdete do klenotníctva a necháte, nech vašej partnerke zmerajú prst.

Okrem veľkosti vyberajte aj správny materiál a štýl. Niektoré ženy preferujú zásnubné prstene z bieleho zlata s výrazným diamantom, niektoré zase klasiku v podobe zlatého/strieborného prsteňa so zirkónom. Zistite si, aký materiál a štýl sa partnerke páči.

Príležitosť

Narodeniny, Silvester, či Vianoce – na týchto príležitostiach chce väčšina mužov požiadať svoje partnerky o ruku. Treba však zvážiť to, akú predstavu má vaša partnerka. Mnohé ženy sa rady vyjadrujú pred partnermi aké si prajú mať zásnuby a pri akých príležitostiach by ich rozhodne nechceli mať.

Ak vám vaša partnerka povedala predstavu o zásnubách, o to ľahšie sa vám bude vyberať príležitosť. Ideálne by bolo, keby vám niekto počas zásnub zachytil daný moment, keď pokľaknete, aby ste si potom z tejto fotografie mohli spraviť obraz na stenu, ktorý vám bude pripomínať tento dôležitý moment po celý život.

Spontánnosť

Naučený text? V žiadnom prípade. Buďte spontánni a povedzte to, čo k svojej partnerke cítite. Je to len o vás a nie o tom, aký romantický naučený text poviete.

Všetko, čo poviete, by malo byť od srdca. Partnerke nebude prekážať, že ste neabsolvovali bielenie zubov, že máte mierne pokrčené tričko a že ste sa zakoktali pri žiadosti o ruku.

Ak plánujete žiadosť o ruku, odporúčame vám držať sa týchto rád. Uvidíte, že všetko dobre dopadne. Tento okamih bude pre vás do konca života nezabudnuteľný.

Vyjadrite lásku netradične, unikátnym zásnubným prsteňom


Komentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *