Kultúra

Požiadajte o peniaze na podporu kultúry

Grantová výzva na podporu kultúry v Bratislave Ars Bratislavensis na rok 2019 je otvorená. Záujemcovia môžu svoje žiadosti predkladať do 31. decembra. Podmienky pre získanie grantu zostávajú nezmenené, posudzovanie žiadostí sa bude riadiť Štatútom grantového programu Ars Bratislavensis. Informovala o tom hovorkyňa Bratislavy Zuzana Onufer.

V jednom kalendárnom roku môže žiadateľ získať dotáciu na podporu maximálne troch žiadostí či projektov. Maximálna výška dotácie jednému žiadateľovi na všetky žiadosti je súhrnne 10.000 eur.

Výzva grantového programu Ars Bratislavensis na rok 2019 je zverejnená na webe hlavného mesta a aj na jeho úradnej tabuli. Žiadosti môžu záujemcovia posielať do konca tohto roka, posledný termín je 31. decembra.


„Žiadateľ musí doručiť kompletnú žiadosť hlavnému mestu do termínu uzávierky. Výsledky grantových konaní budú zverejňované po schválení odporúčaní grantovej komisie primátorom mesta na webovom sídle hlavného mesta,“ spresnila Onufer.

Žiadosti je potrebné doručiť v jednom exemplári spolu s predpísanými prílohami poštou na oddelenie kultúry, školstva, športu a mládeže hlavného mesta.

Súčasne aj mailom bez príloh na adresu granty.ars@bratislava.sk.

Grantový program na podporu kultúry Ars Bratislavensis sa orientuje na podporu umeleckých a kultúrnych aktivít v hlavnom meste a aktivít propagujúcich Bratislavu na Slovensku i v zahraničí.

V roku 2018 mesto Bratislava prostredníctvom tohto programu podporilo celkovo 320 projektov v celkovej výške 330.000 eur.

Môže vás zaujať:


Žiadajte o špičkovú vizualizáciu zadarmo, v USA za ňu platia veľké peniazeKomentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *