Stĺpčeky

Pracovný vzťah nemusí byť vždy len a len o peniazoch

Snažím sa žiť podľa hesla: Nemôžeme len brať, ale musíme aj dávať! Nie vždy sa mi to darí, ale pokúšam sa o to takmer každý deň. Raz viac, inokedy menej úspešnejšie.

Dalito, to nie je pre mňa len súkromná firma a biznis, ale v prvom rade vzťah. Vzťah s tými, s ktorými ho tvorím a vytváram. A to bez mojich kolegov jednoducho nejde. Aj Dalitom sa snažím dokázať, že pracovný a obchodný vzťah nemusí byť vždy a za každých okolností len a len o biznise a peniazoch.  Pre mňa osobne je mimoriadne dôležité spolupracovať s ľuďmi, ktorí to jednoducho majú v sebe a ešte jednoduchšie to tak cítia. A presne takí sú Daliťaci. Takí ostali, takí sa pridali a s takými som sa aj stretla.

Mnohých som spoznala osobne až po roku, mesiacoch či týždňoch spoločnej spolupráce online. Mnohých som sa dotkla až po dlhom čase online. Ďalších poznám osobne už dlhšie, ale majú jedno spoločné. Sú to pre mňa mimoriadne vzácni ľudia, ktorých dnes len tak ľahko niekde „na ulici nenájdete“. Ľudia a autori, ktorí prispievajú pre to, že chcú, pre to, že sa chcú naučiť, alebo len tak byť súčasťou Dalito. Spoločne vytvárať niečo, čo má podľa nás zmysel. A ja presne takých kolegov mám. Presne s takými vzácnymi ľuďmi spolupracujem a presne s takými som sa vďaka 2. výročiu Dalito stretla.


Každý je iný, každý má svoje prežité, predstavy a sny. Všetci máme ale jedno spoločné, veríme, že ešte aj v dnešnej dobe existujú nezištné chvíle, ktoré nám len tak robia radosť, lebo chceme robiť radosť. Chceme to spoločne DAŤ. A za to im nesmierne všetkým ďakujem.

Stretli sme sa, aby sme sa spoznali a mohla Vám aj takto verejne poďakovať, že Ste a že to cítite rovnako, že Ste DALITO! Nemohli všetci, ale aj tí, ktorí neboli, boli vlastne s nami.

Vďaka Vám milí Daliťáci! Vďaka každému jednému, ktorí prispeli a tvorili Dalito aj počas druhého roku jeho existencie. Nesmierne si to vážim!

Vďaka za druhý rok DALITO (14.9.2018 – 14.9. 2019): Eva Mosnáková, Ján Ferus, Adriana Hosťovecká, Viktória Oravcová, Radka BačíkováIvan ŠtefanecGabriela Nemkyová, Katarína Lepiešová, Lucia Horváthová, Milan Buno, Marcela Václavková – Konrádová, Marek Trubač, Michal Scheibenreif, Natália Šultysová, Peter Kopecký, Petra Hublová, Tatiana Brezinská, Zuzana Almáši Koreňová, Gréta Fábryová, Lucia Ďuriš Nicholsonová a Richard Lipták. 

Bolo a je mi cťou s Vami spolupracovať v druhom roku DALITO (dúfam, že som na nikoho nezabudla). Vďaka, že Ste prispeli!  A veľká vďaka aj môjmu manželovi, že ma naďalej podporuje a verí v DALITO.

2. výročie DALITO: To NAJ na DALITO, to najčítanejšieKomentáre (0)

Vaša reakcia

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *